Ar teisėjas buvo teisus parodęs raudoną kortelę?
  • Taip, C. Ronaldo peržengė ribas
  • Ne, epizodas nevertas tokios bausmės
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

"1000 eurų iššūkis". R. Vyšniauskas: žinau, kad Marokas gali labai gerai gintis


Rusijoje startavo planetos futbolo pirmenybės, kuriose dalyvauja stipriausi visų žemynų atstovai.

Portalas "EuroFootball.lt" kviečia skaityti "Viasat Sport Baltic" ir TV3 komentatoriaus Ryčio Vyšniausko prognozes bei dalyvauti "1000 eurų iššūkyje".

TV žurnalistas pateiks įdomiausių rungtynių prognozes ir už įvykį bus statoma tam tikra suma, o pasibaigus futbolo fiestai bus skaičiuojama, kiek jam pavyko padidinti pradinius 1000 eurų.

Dabar turima suma - 882,5 Eur (minusavus naujausią statymą)


Portugalija - Marokas

„Pinigų iššūkyje kelias kol kas yra duobėtas, tad dabar bandysiu atsitiesti su Portugalijos ir Maroko rungtynėmis. Tai yra žūtbūtinės rungtynės Maroko rinktinei, kai portugalai yra neblogoje situacijoje po lygiųjų su Ispanija, kurias ištraukė Cristiano Ronaldo.

Rinkdamasis statymą labiausiai rėmiausi argumentu, kad mačas nebus rezultatyvus ir nepamatysime daug įvarčių. Mano statymas yra mažiau negu 2,5 įvarčio (1,77 koeficientas) ir statau 50 eurų.

Maroko rinktinė nėra ta komanda, kuri praleidžia daug įvarčių, taip kaip ir Portugalija, nepaisant to, kaip sužaidė su ispanais. Vis dėlto Marokas nėra tokio talento lygio komanda kaip Ispanija. Rezultatas 0:1 su Iranu labai daug ką pasako. Tikrai žinau, kad Marokas gali gerai gintis. O Portugalija yra tokia komanda, kuri pirmaudama rezultatu 1:0 ar 2:0 saugo savo rezultatą“, - teigė R. Vyšniauskas.

Prabangūs Cristiano Ronaldo CR7 apatiniai vyrams! Iki liepos 31 - NEMOKAMAS pristatymas su kodu “CR7VASARA”. Pirkti čia.

Straipsnio įvertinimas: 2 2

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
buves losejas
4 34 06-20 11:55
Lazybose nematau nieko gero, jei bandai is to uzdirbti. Tokie konkursai, dar daugiau klampina i lazybu liuna Lietuvos zmones. Cia blogiau nei alkoholizmas. Nepritariu, tokiem konkursam.
MettaworIdpeace
1 26 06-20 10:53
Ryti, liaukis! Labai prasau taves. Kesminai, jei laikai save Rycio draugu, nepalik jo vieno!
Lizarazu
2 10 06-20 11:21
ahahaha ahahaha Gelezine Vysniuko logika Siaip po bent 1 ivarcio i abi puses prasileidusi komanda privales lipti...ir siaip statymas pinasi su logika Marokui reik laimet t.y. jie turetu losti rizikingiau ir atviriau jei dar nori susikurti sansa 2 vt uzimt jei jie sedes ginyboje jiems batai...kas bus kai Marokas bandys imust plius antrose tokiu grupiu rungtynese visuomet dazniau zaidzia Over kadangi cia daznai buna lemiamos rungtynes, kurios lemia patekima/nepatekima ir labai retai viskas nusikelia i trecias.........
Milstas
0 4 06-20 12:23
Lizarazu:
ahahaha ahahaha :D Gelezine Vysniuko logika :D Siaip po bent 1 ivarcio i abi puses prasileidusi komanda privales lipti...ir siaip statymas pinasi su logika :D Marokui reik laimet t.y. jie turetu losti rizikingiau ir atviriau jei dar nori susikurti sansa 2 vt uzimt jei jie sedes ginyboje jiems batai...kas bus kai Marokas bandys imust :D plius antrose tokiu grupiu rungtynese visuomet dazniau zaidzia Over kadangi cia daznai buna lemiamos rungtynes, kurios lemia patekima/nepatekima ir labai retai viskas nusikelia i trecias.........
Tai va būtent, kad nei vienų nei kitų lygiosios netenkina, tai praleidus belekam golą, tiek vieni, tiek kiti privalės labiau atsiverti, o portugalų kontros jau su ispanais parodė žudikiškos ir CR greičiu
Hm
0 4 06-20 11:04
O as kaip tik galvoju bus overis. Marokui reikia greito ivarcio. Jie spaus. Manau bus atviras futbolas. Ir jei marokui pavyks imust tikrai gali but overis.