Ar teisėjas buvo teisus parodęs raudoną kortelę?
  • Taip, C. Ronaldo peržengė ribas
  • Ne, epizodas nevertas tokios bausmės
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

"1000 eurų iššūkis": R.Vyšniauskas apie rusų šansus prieš S.Arabiją (VIDEO)


Rusijoje startuoja planetos futbolo pirmenybės, kuriose dalyvauja stipriausi visų žemynų atstovai.

Portalas "EuroFootball.lt" kviečia skaityti "Viasat Sport Baltic" ir TV3 komentatoriaus Ryčio Vyšniausko prognozes bei dalyvauti "1000 eurų iššūkyje".

TV žurnalistas pateiks įdomiausių rungtynių prognozes ir už įvykį bus statoma tam tikra suma, o pasibaigus futbolo fiestai bus skaičiuojama, kiek jam pavyko padidinti pradinius 1000 eurų.

Rusija - Saudo Arabija

"Pirmenybių atidarymo rungtynės ir prognozuočiau, kad jose bus pelnyta daugiau nei 2,5 įvarčio (koeficientas 2,25) ir renkuosi 30 eurų sumą.

Abi komandos yra silpniausios būtent gynyboje, o Saudo Arabija apskritai yra viena silpniausių komandų čempionate.

Visgi, ši rinktinė žaidžia greitą ir atvirą futbolą, nors S.Arabija nėra gerai paruošta taktiškai ir rungtyniauja "va bank". Savo gretose arabai turi greitų žaidėjų ir atrankoje ekipa žaidė rezultatyviai. Manau, kad jie nespės taip greitai pakeisti žaidimo ir paruošti apkasų prie savo vartų.

Rusai taip pat yra trapūs gynyboje ir neprognozuojami. Jų gynėjai ir vartininkas I.Akinfejevas kartais pridaro vaikiškų klaidų, kurios verčia griebtis už galvos. Nenustebintų, jei S.Čerčesovo auklėtiniai praleistų įvartį nuo S.Arabijos. Vis dėlto rusai turėtų laimėti šias rungtynes ir iš jų tikiuosi bent 2-3 įvarčių", - teigė komentatorius.

Išsamesnis R.Vyšniausko komentaras:

Straipsnio įvertinimas: 4 4

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
..
3 22 06-14 11:09
Kiek neapykantos Lietuviu akyse.. Dieve, nustokit pilt šūdus patys už laido sedėdami.
grybukai
4 6 06-14 09:11
viskas cia gerai, pilnai pritariu spejimui.Susitiks dvi silpniausios cempo komandos
Barca
0 1 06-14 21:14
kaMazas:
Su logika prasilenkiantis spejimas :D visuose WC atidarymo rungtyne buna imusta labai mazai ivarciu, nepaistant to kokio kalibro komandos zaidzia. O cia sau 3-2 :D
koki komentara dabar parasysi?
Lizarazu
5 6 06-14 09:47
grybukai:
viskas cia gerai, pilnai pritariu spejimui.Susitiks dvi silpniausios cempo komandos
susitinka Lietuva su Latvija. Lietuva prasileidusi per paskutines 4 rungtynes buvo 12 ivarciu Latvija 8 ivarcius...visu akys krypsta i Over 2.5 nes gi be ginybos zaidzia neturi gyneju,o kofas net 2.3 uz over bet nieks nepaziuri kiek jos imusa kam ismusa ir kaip imusa......cia ta pati situacija, Rusija must nemoka,o ka kalbet apie Arabija....bus klampyne vieni bandys lipt nes namie ir vis gi favoritai kiti 11 sulys i vartus....under 1.5 drasiai,.
Wot
3 4 06-14 09:45
Kad susitiks silpniausios komandos, tai nereiškia, kad bus overis. Bruuuuh