14 turas: "Lyon" ir toliau žaidžia užtikrintai © Eurofootball.lt
Šeštadienį buvo sužaistos devynerios iš dešimties Prancūzijos "Ligue 1" pirmenybių 14-ojo turo rungtynės. Vienerios rungtynės - centrinė turo dvikova bus žaidžiamos sekmadienį. Jose susitinka "Lille" ir "Monaco" ekipos.

Čempionate ir toliau pirmauja ketvirtojo iš eilės čempionų titulo siekiantis "Lyon" klubas. Lijono futbolininkai šiame ture namuose gan lengvai rezultatu 2-0 įveikė "Nantes" vienuolikę.

Dar vieną, jau nieko tikriausiai nebestebinantį pralaimėjimą patyrė Paryžiaus "P.S.G" ekipa. Šį kartą sostinės klubas beviltiškai pralaimėjo "Bordeaux" rezultatu 3-0 ir toliau lieka antroje turnyrinės lentelės pusėje.

Kaip ir Bordo ekipa, tokiu pačiu skirtumu savo varžuvus, "Bastia" futbolininkus, įveikė ir praeityje garsus Prancūzijos klubas "Saint-Etienne", į aukščiausiąjį divizioną po daugelio metų pertraukos grįžęs tik šiemet.

Ir vėl pergalės iškovoti nepavyko Edgaro Jankausko "Nice". Nicos ekipa po 16-ąją minutę Jose Coboso įmušto įvarčio pirmavo ir, kai 25-ąją minutę "Lens" futbolininkas Jerome Leroy gavo raudoną kortelę, pergalė atrodė ranka pasiekiema, tačiau "Lens", net ir rungtyniaudami dešimtyje, sugebėjo atsitiesti ir išlyginti rezultatą. Rungtynės taip ir baigėsi lygiosiomos 1-1. Edgaras Jankauskas šiame mače aikštėje praleido visas rungtynes.

Vienintele pergalės neiškovojusia ekipa čempionate ir toliau lieka naujokė "Istres", kuri šiame ture sužaidusi 1-1 su "Sochaux" iškovojo jau septintasias lygiasias šį sezoną.

Turnyrinė lentelė

Visi 14-ojo turo rezultatai:

"%c00055" 2 - 0 "%c00066"
46' [1 - 0] P.A. Frau
57' [2 - 0] S. Govou

"%c00025" 1 - 0 "%c00026"
58' [1 - 0] Y. Lachuer

"%c00031" 0 - 3 "%c00146"
62' [0 - 1] D. Hellebuyck
68' [0 - 2] D. Hellebuyck
87' [0 - 3] F. Piquionne

"%c00064" 3 - 0 "%c00023"
6' [1 - 0] S. Pichot (Į savo vartus)
47' [2 - 0] L. Laslandes
77' [3 - 0] C. Rool

"%c00071" 2 - 0 "%c00034"
53' [1 - 0] H. Bamogo
71' [2 - 0] C. Pardo

"%c00096" 1 - 2 "%c00206"
39' [1 - 0] B. Gueye
45' [1 - 1] S. Bakour
82' [1 - 2] S. Mazure

"%c00090" 1 - 1 "%c00093"
16' [1 - 0] J. Cobos
33' [1 - 1] J. Utaka
30' iš aikštės pašalintas J.Leroy ("Lens")

"%c00067" 1 - 1 "%c00092"
71' [1 - 0] O. Monterubbio
76' [1 - 1] D. Moreira

"%c00065" 1 - 1 "%c00207"
56' [0 - 1] L. Courtois
82' [1 - 1] J. Mathieu