16 turas: "Atlantas" tolsta nuo dviejų lyderių © Eurofootball.lt
Lietuvos "A lygos" čempionate šeštadienį vyko tik trejos rungtynės, nes dėl Intertoto taurės pirmojo etapo varžybų lygoje žaisti negalėjo sostinės klubai "Vėtra" ir "Žalgiris". Nuo lygos lyderių dar labiau atitolo Klaipėdos "Atlantas", o "Sūduva" įsitvirtino ketvirtoje vietoje.

Čempionų titulą ginantis "Kaunas" dėl Klaipėdos stadiono renovacijos rungtynės prieš "Atlantą" žaidė namuose ir varžovus nugalėjo įtikinama persvara - jau po pirmo kėlinio pasižymėjus A.Puotkaliui ir R.Beniušiui pirmavo dviem įvarčiais, po pertraukos dar vieną tikslų smūgį pridėjo tas pats R.Beniušis. Paguodos įvartį klaipėdiečiams mačo pabaigoje pelnė M.Piochas.

Lengvą pergalę pasiekė čempionate pirmaujantis Panevėžio "Ekranas", sutriuškinęs absoliutų autsaiderį Kėdainių "Nevėžį". Du įvarčius lyderiams pelnė P.Lukšys, po vieną pridėjo D.Saulėnas ir M.Savėnas. Pastarasis dabar rezultatyviausiųjų sąraše su 9 įvarčiais dalijasi pirmąją vietą kartu su R.Beniušiu.

Ketvirtoje vietoje įsitvirtino Marijampolės "Sūduva", namuose rezultatu 4-1 nugalėjusi "Šilutės" ekipą. Jau 3 minutę O.Braga išvedė šeimininkus į priekį, ir nors 26 minutę N.Mačiulis rezultatą buvo išlyginęs, sužaidus pusvalandį G.Grigas atstatė "Sūduvos" persvarą, netrukus dar vieną įvartį pridėjo O.Braga, o pergalę antrame kėlinyje užtvirtino D.Čigladze.

Taigi prieš lyderių dvikovą "Ekranas" savo pagrindinį varžovą "Kauną" ir toliau lenkia 8-iais taškais, tuo tarpu "Atlantas" nuo kauniečių atsilieka net 11-a taškų ir rizikuoja trečiąją poziciją prarasti rungtynėmis mažiau sužaidusiai bei dvejais taškais atsiliekančiai "Sūduvai".

16 turo statistika

Kauno S.Dariaus ir S.Girėno stadionas, 822 žiūrovai
"%c00124" 1 - 3 "%c00030"
19' [0 - 1] Andrius Puotkalis
45' [0 - 2] Ričardas Beniušis
47' [0 - 3] Ričardas Beniušis
89' [1 - 3] Markus Pioch

"Atlantas": Lekevičius; Tolis, Gnedojus, Šarūnas, Žigutis (46' Pioch) ; Petreikis, Bartkus (58' Deveika), Tautvydas (65' Žvingilas), Grigaitis; Hamdouchi

"Kaunas": Kurskis; Zelmikas, Regelskis, Kunevičius, Sanajevas (12' Kančelskis); Puotkalis, Poderis (46' Ivaškevičius), Kvaratskhelia, Tamošauskas; Beniušis, Velička (46' Gussev)

Kauno S.Dariaus ir S.Girėno stadionas, 100 žiūrovų
"%c00231" 0 - 4 "%c00033"
23' [0 - 1] Povilas Lukšys
76' [0 - 2] Povilas Lukšys
80' [0 - 3] Dainius Saulėnas
85' [0 - 4] Mantas Savėnas

"Nevėžis": Jazokas; Khubutia, Rabikauskas, Klimakovas (74' Petrusevičius), Jurevičius; Juknevičius, Adomaitis, Slepakovas (77' Popovas), Kestenis; Činikas, Stankevičius (80' Januševskis)

"Ekranas": Skrupskis; Klimavičius, Rimavičius (46' Mykolaitis), Paulauskas, Skroblas; Savėnas, Galkevičius (62' Saulėnas), Tomkevičius, Gardzijauskas; Kavaliauskas (85' Saulėnas), Lukšys (83' Mižigurskis)

Marijampolės miesto stadionas, 2100 žiūrovų
"%c00125" 4 - 1 "%c00141"
3' [1 - 0] Ottavio Braga
27' [1 - 1] Nerijus Mačiulis
31' [2 - 1] Gvidas Grigas
37' [3 - 1] Ottavio Braga
62' [4 - 1] David Čigladze

"Sūduva": Padimanskas; Grigas, Gvildys, Klevinskas, Čigladze; Afanasenka (75' Urbšys), Adomaitis, Uselis (46' S.Butkus), Maciulevičius; Braga, Radzinevičius (65' V.Slavickas)

"Šilutė": Stonys; Ramonas, Bagužis, Žaliūkas (63' Alilujev), Užkuraitis; Česnulis (46' T.Kazlauskas), Šmitas, Miklinevičius, Z.Butkus; Mačiulis, Juška