17 turas: "Milan" mažina atsilikimą iki dviejų taškų © Eurofootball.lt
Pasibaigus žiemos pertraukai pratęstos kovos Italijos futbolo pirmenybėse. 17-ojo varžybose užfiksuota nemažai netikėtumų, nes taškus iškovojo apatinėje turnyrinės lentelės dalyse esančios ekipos.

Staigmena pasinaudojo čempionų titulą ginantis "Milan" klubas, H.Crespo benefiso dėka sutriuškinęs "Lecce" ir sumažinęs atsilikimą nuo lygos lyderio "Juventus", kuris išvykoje nesugebėjo įveikti priešpaskutinėje vietoje esančios "Parma" ekipos.

Vos penktą kartą šį sezoną laimėjo vienu čempionato favoritų vadintas "Inter", varžovų aikštėje po sunkios kovos palaužęs Tomo Danilevičiaus "Livorno". Ketvirtą nesėkmę patyrė trečią poziciją užimanti "Udinese", nusileidusi "Sampdoria" vienuolikei.

Į šeštą vietą pakilo "Cagliari", nepaisant neįmušto G.Zolos 11 metrų baudinio ir vieno įvarčio deficito sugebėjęs atsitiesti ir įveikti "Messina". Minimalią pergalę taip pat iškovojo "Reggina", laimėjusi prieš "Palermo".

Tuo tarpu pirmąjį sezono laimėjimą pasiekė absoliuti autsaiderė "Atalanta", pradėjusi 2005 metus pergale susitikime su "Fiorentina", o kita turnyrinės lentelės dugne esanti komanda "Siena" netikėtai lengvai išvykoje laimėjo prieš "Chievo".

Šiandien vakare Romos miesto derbyje, kuris laikomas vienu iš įtempčiausių ir įdomiausių susitikimų sezone, susikaus "Lazio" ir "Roma" klubai.

Turnyrinė lentelė

Rezultatai

"%c00029" 1 - 1 "%c00038"
63' [0 - 1] Zlatan Ibrahimovic
84' [1 - 1] Marco Marchionni

"%c00213" 0 - 2 "%c00037"
42' [0 - 1] Marco Materazzi
74' [0 - 2] Christian Vieri (11m.)

24' Adriano neišnaudojo 11 metrų baudinio

T.Danilevičius aikštėje nepasirodė

"%c00079" 1 - 1 "%c00069"
17' [0 - 1] Igli Tare
65' [1 - 1] Luigi Di Biagio (11m.)

65' De Souza Texeira Juarez ("Bologna") pašalintas iš aikštės

M.Stankevičius ("Brescia") žaidė visas rungtynes

"%c00081" 1 - 0 "%c00200"
7' [1 - 0] Shunsuke Nakamura

"%c00070" 2 - 0 "%c00063"
68' [1 - 0] Francesco Flachi
75' [2 - 0] Marcello Castellini

"%c00062" 5 - 2 "%c00061"
23' [1 - 0] Hernan Crespo
36' [2 - 0] Hernan Crespo
50' [3 - 0] Andriy Shevchenko
57' [4 - 0] Hernan Crespo
75' [4 - 1] Valeri Bojinov
83' [4 - 2] Marco Cassetti
89' [5 - 2] Jon Dahl Tomasson

74' Alessandro Nesta ("Milan") pašalintas iš aikštės

"%c00215" 1 - 0 "%c00143"
80' [1 - 0] Igor Budan

"%c00068" 1 - 3 "%c00080"
44' [0 - 1] Rodrigo Taddei
51' [0 - 2] Tore Andre Flo
65' [0 - 3] Tore Andre Flo
73' [1 - 3] Franco Semioli

64' Simone Vergassola ("Siena) pašalintas iš aikštės

"%c00216" 2 - 1 "%c00214"
21' [0 - 1] Riccardo Zampagna
48' [1 - 1] Mauro Esposito
55' [2 - 1] Massimo Gobbi

60' Gianfranco Zola neišnaudojo 11 metrų baudinio