18 turas: Sutriuškintą "Barcą" vejasi "Real" ir "Valencia" © Eurofootball.lt
Ispanijos pirmenybių lyderė "Barcelona" po sekmadienį sužaistų 18-ojo turo rungtynių prarado savo galingumo aureolę ir patyrusi triuškinamą nesėkmę leido dviems persekiotojams "Real" ir "Valencia" ekipoms dešimties taškų pranašumą sumažinti iki septynių.

Antrą sezono nesėkmę Katalonijos komandą privertė patirti "Villarreal" klubas, namuose įkvėptas puikaus iš "Barcos" pasiskolinto saugo J.R.Riquelmes žaidimo dėka sutriuškino oponentus rezultatu 3-0. Du įvarčius nugalėtojams pelnė urugvajietis D.Forlanas.

Šia proga priartėti pasinaudojo amžinas "Barcelonos" varžovas Madrido "Real", kuris Ispanijos sostinės derbyje palaužė "Atletico" pasipriešinimą - du kartus pasižymėjo brazilas Ronaldo, o vieną kartą įmušė buvęs "Atletico" žaidėjas S.Solari.

Savo buvusiai komandai ramybės nedavė ir A.Luque, Maljorkoje rungtynėse prieš vietos klubą įmušęs du kartus ir padėjęs "Deportivo" iškovoti lygiąsias. Ketvirtą vietą išsaugo "Espanyol" futbolininkai, nepaisant praleisto įvarčio rungtynių pradžioje vėliau įmušę keturis ir šventę pergalę prieš "Osasuna".

Dėl "Osasunos" nesėkmės šeštą vietą išsaugojo Sevilijos "Betis", kuris išvykoje nusileido "Zaragoza" komandai. Ketvirtą pergalę sezone pasiekė "Albacete", gana netikėtai išvykoje įveikusi "Real Sociedad", tuo tarpu nervinga autsaiderių dvikova Santandere tarp vietos "Racing" ir "Malaga" ekipų baigėsi šeimininkų pergale ir trimis raudonomis kortelėmis.

Turnyrinė lentelė

Sekmadienio rungtynių statistika

"%c00005" 2 - 1 "%c00106"
26' [1 - 0] Francisco Javi Guerrero
40' [2 - 0] Mario Regueiro
85' [2 - 1] Gonzalez Cesar Navas

90' Mehdi Nafti ("Racing"), Ruano Alexis, Lozano Miguel Angel (abu - "Malaga") pašalinti iš aikštės

"%c00021" 2 - 2 "%c00089"
50' [0 - 1] Alberto Luque
56' [1 - 1] Fernandez Luis Garcia
61' [1 - 2] Alberto Luque
63' [2 - 2] Yoshito Okubo

"%c00091" 0 - 2 "%c00095"
6' [0 - 1] Antonio Pacheco
48' [0 - 2] Antonio Pacheco

"%c00102" 4 - 1 "%c00018"
16' [0 - 1] Pierre Webo
32' [1 - 1] Maxi Rodriguez
36' [2 - 1] Camara Fredson
40' [3 - 1] Ivan De la Pena
83' [4 - 1] Camara Fredson

"%c00108" 1 - 0 "%c00097"
44' [1 - 0] Bortolini Savio

"%c00017" 0 - 3 "%c00003"
14' [0 - 1] Ronaldo
81' [0 - 2] Santiago Solari
83' [0 - 3] Ronaldo

"%c00086" 3 - 0 "%c00006"
30' [1 - 0] Diego Forlan
47' [2 - 0] Gonzalo Rodriguez
85' [3 - 0] Diego Forlan