19 turas: Lengva diena favoritams © Eurofootball.lt
Lietuvos čempionate sekmadienį sužaistos ketverios 19-tojo turo rungtynės. Nesunkias pergales prieš tris Vilniaus ekipas iškovojo lygoje pirmąsias vietas užimančios komandos, vienas susitikimas pasibaigė lygiosiomis.

Dar vienos galimybės kiek pasivyti varžovus neišnaudojo autsaiderė "Sūduva", kuri po legionieriaus C.Sagnos įvarčio pirmavo išvykoje prieš "Šilutę", bet pasikartojo pirmojo rato scenarijus, ir šilutiškiai išlygino rezultatą mačo pabaigoje.

Kovoje dėl antrosios vietos vienodai žengia "Atlantas" ir "Ekranas", įveikę atitinkamai "Vilnių" ir "Vėtrą" taip uždirbdami 37-uosius taškus. Tuo tarpu Lygos lyderis "Kaunas", vadovaujamas naujojo trenerio V.Ivanausko, namuose sutriuškino Vilniaus "Žalgirį".

19 turo rezultatai:

"%c00141" 1 - 1 "%c00125"
74' [0 - 1] %p02657
90+4' [1 - 1] %p02727

64' iš aikštės pašalintas %p02736 ("Šilutė")

"%c00140" 0 - 4 "%c00124"
2' [0 - 1] Linas Pilibaitis
47' [0 - 2] Linas Pilibaitis
61' [0 - 3] %p02705
65' [0 - 4] %p02495

"%c00030" 3 - 0 "%c00032"
30' [1 - 0] %p02640
47' [2 - 0] %p02641
51' [3 - 0] Andrius Velička

"%c00033" 2 - 0 "%c00123"
16' [1 - 0] %p02689
83' [2 - 0] %p02691