2 turas: Apmaudi "Dunfermline" nesėkmė © Eurofootball.lt
Škotijos "Premier" lygoje šeštadienį sužaisti penki susitikimai - šalies vicečempionas Glazgo "Celtic" grįžo į pergalių kelią, o A.Skerlos "Dunfermline" klubas patyrė apmaudžią nesėkmę.

"Dunfermline" išvykoje susitiko su "Motherwell" ir 24 minutę svečiai liko dešimtyje, kai iš aikštės buvo pašalintas S.Wilsonas. Šeimininkams nesisekė išnaudoti kiekybinės persvaros, tačiau jie visgi nugalėjo, nes paskutinę minutę pergalingą įvartį smūgiu iš arti pelnė J.Hamiltonas. Lietuviui A.Skerlai šį mačą teko stebėti nuo atsarginių suolelio.

Šiokią tokią krizę po iškritimo iš Čempionų lygos bei ne itin sėkmingo starto šalies čempionate išgyvenęs "Celtic" po truputį atsigauna ir namuose šį kartą nugalėjo "Dundee United" komandą. Įvarčius Glazgo ekipai pelnė J.Hartsonas ir C.Beattie.

Antrą pergalę iškovojo ir lygos lyderiu išliko čempionų titulą ginantis Glazgo "Rangers", B.Fergusono įvarčio dėka išvykoje įveikęs "Inverness", "Kilmarnock" svečiuose laimėjo prie "Aberdeen", o lygos naujokas "Falkirk" nugalėjo "Livingston" ekipą.

Paskutinėse turo rungtynėse sekmadienį tris lietuvius savo gretose turintis Edinburgo "%c00219" neseniai pasipildęs čekais R.Bednaru ir R.Pospišilu bei prancūzu J.Brellier, o taip pat vedantis derybas su graiku P.Fyssu, Škotijos sostinės derbyje susikaus su "%c00192" klubu.

2 turo rezultatai

"%c00229" 0 - 2 "%c00259"
28' [0 - 1] Russell Latapy
72' [0 - 2] Darryl Duffy

"%c00119" 2 - 0 "%c00226"
37' [1 - 0] John Hartson
88' [2 - 0] Craig Beattie

"%c00230" 1 - 0 "%c00151"
90' [1 - 0] Jim Hamilton

23' Craig Wilson ("Dunfermline") pašalintas iš aikštės

"%c00227" 0 - 1 "%c00121"
69' [0 - 1] Barry Ferguson

"%c00224" 1 - 2 "%c00228"
1' [0 - 1] Allan Johnston
34' [1 - 1] Russell Anderson
72' [1 - 2] Steven Naismith