2 turas: "Marseille" krizė tęsiasi © Eurofootball.lt
Šeštadienį buvo sužaistos aštuonerios Prancūzijos "Ligue 1" pirmenybių 2-ojo turo rungtynės. Dar du turo susitikimai vyks vėlų sekmadienio vakarą.

Ir toliau itin nesėkmingai rungtyniauja vienu galingiausiu prancūzų klubu laikomas "Marseille". Po pralaimėjimo pirmajame ture "Bordeaux" vienuolikei, šį savaitgalį "Marseille" dar kartą nusileido varžovams - pralaimėjo "Lens" 2-0. Po šios nesėkmės Marselio ekipa tapo absoliučia "Ligue 1" autsaidere.

Nesėkmingai šis turas susiklostė ir kitam garsiam "Ligue 1" klubui "Monaco". Kunigaikštystės ekipos futbolininkai savo aikštėje rezultatu 0-2 buvo priversti pripažinti "Auxerre" pranašumą. Verta paminėti, jog nuo 43-ios minutės "Monaco" žaidė dešimtyje, kadangi už raudoną kortelę iš aikštės buvo pašalintas šios ekipos gynėjas Patricas Evra.

Dar vieną pergalę pirmenybėse iškovojo ir į pirmąją turnyrinės lentelės vietą pakilo sostinės "P.S.G" ekipa. Šiame ture Paryžiaus klubo futbolininkai po Edouardo Cisse įvarčio 1-0 palaužė "Sochaux" pasipriešinimą.

Lygiai taip pat sėkmingai kaip ir "P.S.G" čempionate rungtyniauja ir "Bordeaux" klubas. Pirmajame ture sensacingai įveikę "Marseille" šiame ture Bordo futbolininkai 1-0 palaužė naujokę "Nancy" ir dabar "P.S.G" pralaimi tik dėl blogesnio praleistų bei įmuštų įvarčių santykio.

Gan sėkmingai pirmenybių startas susiklostė "Nice" ekipai. Buvęs Edgaro Jankausko klubas šiame ture 2-0 įveikė "Toulouse" ekipą ir su keturiais taškais dabar turnyrinėje lentelėje žengia trečias.

Pirmuosius taškus prarado antrąją vietą praėjusiame sezone užėmęs "Lille" klubas, mačą su "Ajaccio" baigęs rezultatyviomis lygiosiomis 3-3. Verta paminėti, jog išlyginamajį įvartį "Lille" pelnė paskutinėmis rungtynių sekundėmis, kuomet pasižymėti sugebėjo Mathieu Debuchy.

Turnyrinė lentelė

Visi antrojo turo rezultatai:

"%c00093" 2 - 0 "%c00071"
37' [1 - 0] Seydou Keita
61' [2 - 0] Vitorino Hilton

"%c00026" 3 - 3 "%c00094"
12' [1 - 0] Romain Roucchi
19' [1 - 1] Jean Makoun
27' [2 - 1] Waldir Lucas Pereira
39' [2 - 2] Daniel Gygax
65' [3 - 2] Rafik Saifi
90' [3 - 3] Mathieu Debuchy

"%c00064" 1 - 0 "%c00254"
5' [1 - 0] Marouane Chamakh

"%c00096" 0 - 0 "%c00098"

"%c00036" 0 - 2 "%c00025"
26' [0 - 1] Philippe Violeau
79' [0 - 2] Luigi Pieroni

43' Patrice Evra ("Monaco") pašalintas iš aikštės

"%c00065" 0 - 1 "%c00023"
52' [0 - 1] Edouard Cisse

"%c00092" 0 - 2 "%c00090"
17' [0 - 1] Bakary Kone
29' [0 - 2] Sammy Traore (iš 11m.)

"%c00255" 0 - 0 "%c00146"