2 turas: Pergales iškovojo Bundesligos lyderiai © Eurofootball.lt
Sekmadienį baigėsi antrasis Vokietijos futbolo pirmenybių turas. Net penkis mačus laimėjo svečiai, dvejose varžybose triumfavo šeimininkai, likę du susitikimai baigėsi taikiai.

Dar vieną "antausį" nuo Bundesligos naujokų gavo "Stuttgart" futbolininkai. Šįkart vienu iš lygos favoritų laikytas klubas namuose 2-3 nusileido "Koln" ekipai. Verta paminėti, jog tai buvo antroji "Koln" klubo pergalė iš eilės.

Tuo tarpu kitiems Bundesligos naujokams sekėsi kur kas prasčiau - "Eintracht" ekipa svečiuose 0-2 nusileido Berlyno "Hertha" klubui. Tuo tarpu "Duisburg" futbolininkai 3-5 turėjo pripažinti "Kaiserslautern" klubo pranašumą.

Ir toliau sėkmingai rungtyniauja "Werder" klubas. Brėmeno ekipa varžovų aikštėje 2-0 palaužė "Mainz" vienuolikę ir iškovojo antrąją pergalę per dvejas varžybas. Lygiai taip pat užtikrintai žaidžia ir "Hamburger" - uostamiesčio futbolininkai tokiu pačiu rezultatu įveikė "Arminia". Nugalėtojų gretose pasižymėjo puikią formą demonstruojantis S.Barbarezas ir klubo naujokas R.van der Vaartas.

Čempionų titulą ginantis "Bayern" klubas taip pat iškovojo antrąją pergalę - Miuncheno ekipa svečiuose nepaliko vilčių "Bayer" klubui ir nugalėjo varžovus rezultatu 5-2. Tris įvarčius "Bayern" klubui pelnė R.Makaay'us, po vieną pridėjo M.Ballackas ir komandos naujokas A.Karimi.

Dar vienas įdomus mačas vyko Dortmunde tarp šeimininkų "Borussia" ir "Schalke" klubų. 17-ąją minutę po tikslaus E.Smolareko smūgio į priekį išsiveržė šeimininkai, tačiau "Borussia" gerbėjai džiaugėsi neilgai - jau po penkių minučių vokietis K.Kuranyi išlygino rezultatą. Po pertraukos tas pats K.Kuranyi įmušė dar vieną įvartį ir padėjo "Schalke" klubui iškovoti sunkią ir svarbią pergalę Rūro regiono derbyje.

Visi antrojo turo rezultatai

"%c00008" 2 - 5 "%c00001"
3' [0 - 1] Michael Ballack
11' [0 - 2] Roy Makaay
32' [1 - 2] Dimitar Berbatov (iš 11m. baudinio)
35' [1 - 3] Ali Karimi
57' [1 - 4] Roy Makaay
60' [1 - 5] Roy Makaay
82' [2 - 5] Marko Babic

"%c00103" 1 - 1 "%c00011"
41' [0 - 1] Mike Hanke
90' [1 - 1] Kaspar Bögelund

"%c00100" 1 - 2 "%c00015"
17' [1 - 0] Ebi Smolarek
23' [1 - 1] Kevin Kuranyi
58' [1 - 2] Kevin Kuranyi

"%c00105" 2 - 0 "%c00257"
53' [1 - 0] Oliver Schröder
78' [2 - 0] Arie van Lent (į savo vartus)

"%c00014" 5 - 3 "%c00258"
3' [1 - 0] Halil Altintop
21' [1 - 1] Uwe Möhrle
27' [2 - 1] Herve Lembi
58' [3 - 1] Halil Altintop
62' [3 - 2] Uwe Möhrle
66' [3 - 3] Abdelaziz Ahanfouf
68' [4 - 3] Boubacar Sanogo
80' [5 - 3] Halil Altintop

"%c00208" 1 - 1 "%c00088"
8' [0 - 1] Thomas Brdaric
90' [1 - 1] Marek Mintal

"%c00210" 0 - 2 "%c00024"
79' [0 - 1] Sergej Barbarez
90' [0 - 2] Rafael van der Vaart

"%c00209" 0 - 2 "%c00016"
21' [0 - 1] Ivan Klasnic
62' [0 - 2] Miroslav Klose

"%c00027" 2 - 3 "%c00256"
9' [0 - 1] Markus Feulner
47' [0 - 2] Albert Streit
55' [0 - 3] Albert Streit
58' [1 - 3] Marco Streller
69' [2 - 3] Christian Tiffert