2 turas: Taškų nepraradę lieka trys klubai © Eurofootball.lt
Italijos čempionate sekmadienį įvyko visos likusios 2-ojo turo rungtynės. Taškų nepraradę išliko trys klubai - nugalėtojų titulą ginantis Turino "Juventus", "Udinese" ir "Livorno", visi šį kartą iškovoję pergales išvykose.

Įspūdingiausią pasiekė "Juve", rezultatu 4-0 sutriuškinusi lygos naujokę "Empoli" komandą. Du įvarčius nugalėtojams pelnė puolėjas D.Trezeguet, po kartą pasižymėjo saugai P.Vieira ir M.Camoranesi.

Vienoje įdomiausių turo varžybų, potencialioje kovoje dėl ketvirtosios vietos pirmenybėse "Roma" namuose nusileido "Udinese" ekipai vienintelio S.A.Muntari įvarčio dėka ir nuliūdino savo buvusį ilgametį trenerį L.Spaletti, per vasarą persikėlusį sostinės klubą.

Dramatišką pergalę pasiekė "Livorno", Padovoje įveikęs dėl per mažo savo stadiono namų rungtynes žaidusį "Serie A" debiutantą "Treviso". Pergalingą įvartį paskutinę minutę įmušė rezultatyviausio žaidėjo titulą praėjusį sezoną pasidalinęs C.Lucarelli.

Permainingas susitikimas vyko Genujoje, kur "Sampdoria" namuose priemė "Reggina". Svečiai mačo pradžioje du kartus buvo labai arti įvarčio, tačiau pataikė į virpstą. Visgi pirmiems į priekį išsiveržti pavyko šeimininkams - 18 minutę tiksliai į buvusių komandos draugų vartus E.Bonazzoli. Už dešimties minučių F.Cozza rezultatą išlygino, bet antrojo kėlinio viduryje puikiu baudos smūgiu persvarą "Sampdoria" ekipai atstatė S.Volpi.

"Reggina" savo padėtį dar labiau susikomplikavo 81-ą minutę, kai G.Tedesco už grubią pražangą užsidirbo raudoną kortelę. Likus penkioms minutėms A.Gasbarroni įmušė trečią šeimininkų įvartį, bet tai dar buvo ne pabaiga - S.Missiroli sušvelnino atsilikimą, o paskutinę pridėto laiko minutę F.Flachi neišnaudojo progos įmušti ketvirto įvarčio nerealizavęs 11 metrų baudinio.

Likviduoti dviejų įvarčių deficitą ir iškovoti lygiąsias namuose sugebėjo "Messina", savo aikštėje atsilikinėjusi prieš "Fiorentina" po L.Toni ir V.Bojinovo įvarčių, tačiau antrajame kėlinyje įmušus A.Di Napoli ir A.K.Zoro rezultatą išlygino bei į savo sąskaitą įsirašė tašką.

Toliau nesėkmingai rungtyniauja "Parma", šį kartą išvykoje minimalia persvara nusileidusi "Chievo" ekipai. Vienintelį įvartį rungtynėse 10 minutę smūgiu galva pelnė D.Mandelli. Tuo tarpu "Ascoli" futbolininkai sugebėjo didžiąją dalį rungtynių atsilaikyti dešimtyje ir varžovų aikštėje sužaisti be įvarčių su "Lecce".

Paskutinėse turo rungtynėse Sardinijoje "Cagliari" namuose priemė "Lazio" komandą ir sužaidus vos 35 sekundes išsiveržė į priekį, kai tiksliu smūgiu iš 12 metrų į vartų kampą kamuolį pasiuntė D.Suazo. Visgi 13 minutę svečiai rezultatą išlygino - galva griūdamas įmušė gynėjas S.Siviglia. Susitikimui artėjant į pabaigą "Cagliari" žaidėjas D.Lopezas dar buvo pašalintas iš aikštės, bet mačo baigčiai tai įtakos neturėjo.

2 turo statistika

"%c00068" 1 - 0 "%c00029"
11' [1 - 0] Davide Mandelli

"%c00085" 0 - 4 "%c00038"
10' [0 - 1] David Trezeguet
14' [0 - 2] Patrick Vieira
16' [0 - 3] Mauro German Camoranesi
59' [0 - 4] David Trezeguet

"%c00061" 0 - 0 "%c00262"

35' Vittorio Tosto ("Ascoli") pašalintas iš aikštės

"%c00214" 2 - 2 "%c00143"
9' [0 - 1] Luca Toni
41' [0 - 2] Valeri Bojinov
57' [1 - 2] Arturo Di Napoli
61' [2 - 2] Marco Andre Zoro

"%c00028" 0 - 1 "%c00063"
32' [0 - 1] Sulley Ali Muntari

"%c00070" 3 - 2 "%c00081"
18' [1 - 0] Emiliano Bonazzoli
28' [1 - 1] Francesco Cozza
58' [2 - 1] Sergio Volpi
85' [3 - 1] Andrea Gasbarroni
90' [3 - 2] Simone Missiroli

81' Giacomo Tedesco ("Reggina") pašalintas iš aikštės

"%c00263" 0 - 1 "%c00213"
90' [0 - 1] Cristiano Lucarelli

"%c00216" 1 - 1 "%c00019"
1' [1 - 0] David Suazo
13' [1 - 1] Sebastiano Siviglia

78' Diego Luis Lopez ("Cagliari") pašalintas iš aikštės