20 turas: "Monaco" kyla į trečiąją vietą © Eurofootball.lt
Antradienį ir trečiadienį buvo sužaista dešimt 20-ojo Prancūzijos "Ligue 1" pirmenybių turo susitikimų, po kurių dar labiau lyderio pozicijas sustiprino čempionų titulą ginantis "Lyon".

Lijono futbolininkai išvykoje 0-2 palaužė "Sochaux" pasipriešinimą ir dabar prieš antroje pozicijoje žengiantį "Lille" klubą pirmauja jau šešiais taškais.

"Lille" antradienį nesigebėjo atsilaikyti prieš vienas geriausių sezono rungtynių sužaidusią "Marseille" komandą ir turėjo pripažinti jos pranašumą rezultatu 1-2. Po šios pergalės "Marseille" pasivijo 4-oje pozicijoje žengiančią "Auxerre" ekipą, kuri kiek netikėtai 1-0 nusileido "Rennes" klubui.

Į trečiąją turnyro lentelės vietą pakilo "Monaco", kuris trečiadienį minimaliu rezultatu palaužė naujokės "Istres" pasipriešinimą. Dabar Monako kunigaikštystės klubas nuo pirmaujančio "Lyon" atsilieka 9 taškais, o nuo antroje pozicijoje esančio "Lille" tik trimis.

Rezultatyviausias turo mačas vyko Nicos Municipal du Ray stadione, kur vietos "Nice", kuriai atstovauja Lietuvos rinktinės puolėjas Edgaras Jankauskas, sužaidė lygiosiomis 3-3 su "Bordeaux". Lietuvis aikštėje pasirodė 58-ąją minutę, tačiau pasižymėti nesugebėjo.

Priminsime, jog praėjusį savaitgalį vykusiose Prancūzijos taurės varžybose Nicos ekipa sutriuškino savo varžovus rezultatu 4-0, o paskutinįjį rungtynių įvartį tuomet pelnė būtent Edgaras Jankauskas. Tai buvo pirmasis ir kolkas vienintelis lietuvio įvartis rungtyniaujant Prancūzijoje.

Turnyrinė lentelė

Visi 20-ojo turo rezultatai:

"%c00094" 1 - 2 "%c00071"
3' [0 - 1] Steve Marlet
22' [0 - 2] Samir Nasri
53' [1 - 2] Philippe Brunel (iš 11m.)

"%c00206" 0 - 0 "%c00023"

"%c00031" 0 - 0 "%c00066"

"%c00207" 0 - 1 "%c00036"
16' [0 - 1] Souleymane Camara

"%c00096" 1 - 0 "%c00026"
86' [1 - 0] Gregory Proment

"%c00090" 3 - 3 "%c00064"
33' [1 - 0] Sammy Traore
45' [1 - 1] Gerald Cid
45' [2 - 1] Marama Vahirua
55' [2 - 2] Pablo Francia
64' [2 - 3] Marouane Chamakh
90' [3 - 3] Marama Vahirua (iš 11m.)

90' Frederic Roux ("Bodeaux") pašalintas iš aikštės

"%c00067" 1 - 0 "%c00025"
63' [1 - 0] Alexander Frei

"%c00065" 0 - 2 "%c00055"
6' [0 - 1] Bryan Bergougnoux
42' [0 - 2] Mahamadou Diarra

"%c00146" 0 - 0 "%c00093"

"%c00092" 2 - 0 "%c00034"
21' [1 - 0] Benjamin Psaume
90' [2 - 0] Eduardo Da Silva

77' Yves Deroff, 81' Mickael Pagis pašalinti iš aikštės (abu - "Strasbourg")