22 turas: Suklupusio "Juventus" pranašumas vėl sumažėjo © Eurofootball.lt
Trečiadienį Italijos pirmenybėse sužaisti 22-ojo turo susitikimai. Ir toliau svyruoja pranašumas tarp dviejų pirmaujančių lygos komandų - praėjusią savaitę "Juve" buvo padidinusi persvarą prieš "Milan" iki aštuonių taškų, tačiau dabar skirtumas aptirpo iki penkerių.

"Juventus" ekipa namuose netikėtai nusileido puikiai pastaruoju metu rungtyniavusiai "Sampdoria" komandai, o pergalingą įvartį svečiams pelnė A.Diana. Čempionų titulą ginantiem "Milan" futbolininkams sekėsi daug geriau, ir jie išvykoje 1-4 sutriuškino "Messina".

Septyniais taškais nuo savo miesto kaimynų atsilieka Milano "Inter", minimalia persvara įveikęs "Atalanta" ir iškovojęs aštuntą pergalę sezone. Ketvirtą poziciją išsaugojo "Udinese", nesunkiai namuose laimėjusi prieš "Chievo".

Šį kartą, skirtingai nei anksčiau, vienodai sekėsi Romos klubams - "Lazio" namuose nesugebėjo palaužti "Brescia" pasipriešinimo, o "Roma" išvykoje neįveikė 20 minučių dešimtyje žaidusios "Lecce" ekipos". Lygiosiomis taip pat baigėsi rungtynės tarp "Livorno" ir "Reggina" bei "Siena" ir "Cagliari".

Nepaisant geroko atvykusio pastiprinimo toliau nesiseka "Fiorentinai", kuri šį kartą savo aikštėje nusileido "Palermo" vienuolikei. Likusios turo rungtynės tarp "Parma" ir "Bologna" komandų bus žaidžiamos ketvirtadienį.

Turnyrinė lentelė

Rezultatai

"%c00143" 1 - 2 "%c00200"
58' [0 - 1] Cristiano Lupatelli (į savo vartus)
68' [0 - 2] Mariano Gonzalez
70' [1 - 2] Fabrizio Miccoli

"%c00037" 1 - 0 "%c00215"
31' [1 - 0] Obafemi Martins

"%c00038" 0 - 1 "%c00070"
33' [0 - 1] Aimo Diana

"%c00019" 0 - 0 "%c00079"

M.Stankevičius buvo diskvalifikuotas dėl geltonų kortelių ir nerungtyniavo

"%c00061" 1 - 1 "%c00028"
49' [0 - 1] Guillermo Giacomazzi (į savo vartus)
78' [1 - 1] Mirko Vucinic

69' Cristian Ledesma ("Lecce") pašalintas iš aikštės

"%c00213" 1 - 1 "%c00081"
15' [0 - 1] Carlos Paredes
84' [1 - 1] Jose Luis Vidigal

T.Danilevičius žaidė visas rungtynes

"%c00214" 1 - 4 "%c00062"
8' [0 - 1] Hernan Crespo
17' [0 - 2] Jon Dahl Tomasson
29' [1 - 2] Riccardo Zampagna
63' [1 - 3] Hernan Crespo
90' [1 - 4] Jon Dahl Tomasson

"%c00080" 2 - 2 "%c00216"
4' [1 - 0] Enrico Chiesa
37' [2 - 0] Tore Andre Flo
58' [2 - 1] Diego Lopez
84' [2 - 2] Rolando Bianchi

65' Diego Lopez ("Cagliari"), 57' Giovanni Pasquale ("Siena") pašalinti iš aikštės

"%c00063" 3 - 0 "%c00068"
47' [1 - 0] Marek Jankulovski
52' [2 - 0] Fabio Moro (į savo vartus)
82' [3 - 0] Vincenzo Iaquinta