23 turas: "Nevėžis" dar kartą sutriuškintas © Eurofootball.lt
Penktadienį buvo sužaistos trejos "A lygos" 23 turo rungtynės - "Sūduva" sutriuškino čempionato autsaiderį "Nevėžį", "Kaunas" atkakliame susitikime įveikė "Žalgirį", o "Vilnius" sugebėjo iškovoti tašką išvykoje.

Eilinį sutriuškinimą patyrė Kėdainių "Nevėžio" futbolininkai, namie net 1-6 nusileidę Marijampolės "Sūduvos" vienuolikei. Net keturis įvarčius nugalėtojams pelnė Tomas Radzinevičius, rezultatyviausių žaidėjų sąraše pakilęs į trečią vietą.

"Vilniaus" klubas Šilutėje pačioje rungtynių pabaigoje sugebėjo išplėšti lygiasias prieš vietos "Šilutę". 87 rungtynių minutę pasižymėjo sostinės ekipos legionierius iš Kamerūno Pierre Oliveris Bakalagas.

Kita Vilniaus komanda - "Žalgiris", namuose nusileido šalies čempionų titulą ginančiam FBK "Kaunui", kurio gretose pasižymėjo vien legionieriai. Nors 51 rungtynių minutę po dviejų Arkadijaus Klimeko ir Edino Pehličiaus įvarčių rezultatas buvo net 0-3, žalgiriečiai rado jėgų atistiesti ir įmušė du įvarčius, tačiau to nepakako išplėšti lygiasias.

Šeštadienį vyks dar vienerios "A lygos" 23 turo varžybos. Vilniaus "Vėtra" namuose priims "Šiaulių" klubą. Rungtynių pradžia 18 valandą.

Penktadienio rezultatai:

„%c00231“ 1 - 6 „%c00125“

15' [0 - 1] Darius Maciulevičius
31' [0 - 2] Tomas Radzinevičius
69' [0 - 3] Tomas Radzinevičius
79' [0 - 4] Mantas Uselis
81' [0 - 5] Tomas Radzinevičius
87' [1 - 5] Vitalis Stankevičius
89' [1 - 6] Tomas Radzinevičius (11m.)

"%c00141" 1 - 1 "%c00140"
70' [1 - 0] Gediminas Vičius
87' [1 - 1] Pierre Oliver Bakalag

"%c00032" 2 - 3 „%c00030“
14' [0 - 1] Arkadiusz Klimek
19' [0 - 2] Arkadiusz Klimek
51' [0 - 3] Edin Pehlic
54' [1 - 3] Virmantas Lemežis
88' [2 - 3] Vidas Kaušpadas