24 turas: "Lokomotiv" persvara tirpsta © Eurofootball.lt
Rusijos "Premier" lygoje savaitgalį įvyko 24-asis turas. Nugalėtojų titulą ginantis ir čempionate pirmaujantis "Lokomotiv" patyrė dar vieną nesėkmę, po kurios gerus šansus taikytis į pirmąją vietą įgijo "CSKA", kovoje dėl antrosios vietos nugalėjęs "Spartak" ir tuo pačiu aplenkęs "Zenit" klubą, šiame ture iškovojusį tik tašką.

"CSKA" kartu su D.Šemberu labai svarbiose rungtynėse žaidė prieš be I.Deduros rungtyniavusį "Spartak". Įtemptame susitikime "armiečiai" nugalėjo vienintelio D.Carvalho įvarčio šeštą minutę dėka ir padidino persvarą prieš varžovą kovoje dėl aukštų vietų iki keturių taškų bei iki dviejų sumažino atsilikimą nuo lyderio "Lokomotiv", be savo lyderio D.Syčiovo žaidžiančio vis prasčiau ir šį kartą kitame Maskvos derbyje triuškinamu rezultatu 0-3 pralaimėjusio prieš "Torpedo".

Į trečią vietą nukrito Sankt Peterburgo "Zenit", prieš 24 turą dar turėjęs vienodai taškų su "CSKA", bet namuose su Jaroslavlio "Shinnik" sužaidęs nulinėmis lygiosiomis ir nedaug tepagerinęs savo galimybes kovoti dėl Rusijos čempionų titulo.

Nedaug nuo lyderių ketverto atsilieka Kazanės "Rubin", išvykoje net 5-1 sutriuškinęs Grozno "Terek" ir turnyrinėje lentelėje aplenkęs "Moskva" klubą, kuris išvykoje per dešimt minučių išbarstė dviejų įvarčių persvarą ir netikėtai nusileido Tomsko "Tom" ekipai.

Devintą poziciją išsaugojo vilčių šį sezoną ką nors reikšmingesnio pasiekti praktiškai nebeturintis Maskvos "Dinamo", savo aikštėje 2-1 laimėjęs prieš vieną iš autsaiderių "Rostov". Kitas autsaideris Vladikaukazo "Alania" rungtynių pabaigoje nusileido vidutiniokui Permės "Amkar", o Samaros "Krylja Sovetov" po dramatiškos minimalios pergalės prieš "Saturn" atitolo nuo iškritimo zonos.

Taigi iki pirmenybių pabaigos likus šešiems turams intriga "Premier" lygos viršūnėje dar labiau padidėjo. Kitą savaitę trys pirmaujančios komandos žais išvykoje - "CSKA" susitiks su "Moskva", "Lokomotiv" varžovu bus "Dinamo", "Zenit" žais prieš "Saturn".

Turnyrinė lentelė

24 turo rezultatai

"CSKA" 1 - 0 "Spartak"
6` [1 - 0] Daniel Carvalho

D.Šemberas ("CSKA") žaidė visas rungtynes, I.Dedura ("Spartak") aikštėje nepasirodė

"Tom" 3 - 2 "Moskva"
11` [0 - 1] Oleg Kuzmin
50` [0 - 2] Aleksey Meleshin
75` [1 - 2] Oleg Shishkin (11m.)
78` [2 - 2] Oleg Shishkin
85` [3 - 2] Valeri Leonov

A.Skerla ("Tom") žaidė visas rungtynes, A.Gedgaudas ("Tom") rungtynėms registruotas nebuvo

"Krylja Sovietov" 1 - 0 "Saturn"
90` [1 - 0] Vitaliy Buliga

N.Barasa ir E.Raziulis (abu - "Krylja") rungtynėms registruoti nebuvo, R.Džiaukštas ("Saturn") žaidė visas rungtynes

"Lokomotiv" 0 - 3 "Torpedo"
24` [0 - 1] Aleksandr Panov
48` [0 - 2] Sergey Budilin
90` [0 - 3] Jevgenij Lutsenko

M.Samusiovas ("Torpedo") rungtynėms registruotas nebuvo

"Zenit" 0 – 0 "Shinnik"

R.Poškus ("Zenit") žaidė nuo 69 minutės, E.Majus ("Zenit") rungtynėms registruotas nebuvo

"Dinamo" 2 - 1 "Rostov"
21` [1 - 0] Joseph Enakarhire
58` [2 - 0] Derlei
59` [2 - 1] Mikhail Osinov (11m.)

Ž.Karčemarskas ("Dinamo") rungtynėms registruotas nebuvo

"Alania" 0 - 1 "Amkar"
85` [0 - 1] Sergey Volkov

D.Žutautas ("Alania") aikštėje nepasirodė, A.Jankauskas ("Amkar") rungtynėms registruotas nebuvo

"Terek" 1 - 5 "Rubin"
9` [0 - 1] Alejandro Dominguez
41` [1 - 1] Simon Atangana
63` [1 - 2] Georgiy Kinkladze
68` [1 - 3] Tomas Cizek
73` [1 - 4] Georgiy Kinkladze
80` [1 - 5] Alejandro Dominguez (11m.)