3 turas: Dar vienas "Dunfermline" pralaimėjimas © Eurofootball.lt
Škotijos "Premier" lygoje šeštadienį prasidėjo trečiasis turas. Čempionato lyderiu bent jau laikinai tapo po trumpos krizės atsigavęs Glazgo "Celtic", "Motherwell" patyrė pirmą nesėkmę, "Dunfermline" su A.Skerla vėl pralaimėjo, o Edinburgo "Hibernian" pasiekė pirmąją sezono pergalę.

"Celtic" namuose susitiko su lygos naujoku "Falkirk", kurį praėjusiais metais Škotijos taurėje buvo sutriuškinęs net 8-1. Nepaisant to, 39 minutę į priekį visiškai netikėtai išsiveržė svečiai - M.Camara baudos aikštelėje pagriovė S.Thomsoną, ir D.Duffy realizavo 11 metrų baudinį.

Visgi antrajame kėlinyje Glazgo klubas palaužė varžovus - 49 minutę smūgiu galva skirtumą išlygino J.Hartsonas, 75-ąją rezultatą savo komandos naudai tiksliu bandymu iš baudos aikštelės prieigų persverė A.Thompsonas, kuris mačo pabaigoje dar pasižymėjo iš baudos smūgio ir užtvirtino pergalę.

"Dunfermline", į kurio startinė sudėtį vietoje diskvalifikuoto S.Wilsono grįžo lietuvis A.Skerla, neišnaudojo keletos progų įmušti ir L.Foxo įvartis 42-ąją minutę lėmė pergalę svečių klubui "Inverness CT", kuris dabar 4-5 vietas dalijasi su "Kilmarnock", rezultatu 4-1 laimėjusiu prieš "Motherwell".

Po patirto sutriuškinimo Edinburgo derbyje atsitiesti sugebėjo "Hibernian" ekipa, namuose rezultatu 3-0 nesunkiai nugalėjusi lygos autsaiderį "Livingston". Pastarasis klubas lieka vienintelis, kolkas čempionate neiškovojęs nei taško.

Kitose dvejose 3-ojo turo susitikimuose sekmadienį Škotijos taurės laimėtojas "Dundee Utd" namuose priims "Hearts" komandą, o čempionų titulą ginantis "Rangers" išvykoje žais prieš "Aberdeen".

Šeštadienio rezultatai

"%c00119" 3 - 1 "%c00259"
39' [0 - 1] Darryl Duffy
49' [1 - 1] John Hartson
75' [2 - 1] Alan Thompson
90' [3 - 1] Alan Thompson

"%c00151" 0 - 1 "%c00227"
42' [0 - 1] Liam Fox

"%c00192" 3 - 0 "%c00229"
40' [1 - 0] David Murphy
42' [2 - 0] Dean Shiels
53' [3 - 0] Garry O'Connor

"%c00228" 4 - 1 "%c00230"
12' [1 - 0] Allan Johnston
19' [2 - 0] Kris Boyd
42' [2 - 1] David Clarkson
61' [3 - 1] Gary McDonald
73' [4 - 1] Kris Boyd