3 turas: "Juventus" tapo vienvaldžiu lyderiu © Eurofootball.lt
Italijos čempionate sekmadienį buvo sužaistos septynerios rungtynės, po kurių paaiškėjo, jog vienvaldžiu lygos lyderiu tapo Turino "Juventus" klubas. Pirmuosius pralaimėjimus patyrė "Milan" bei "Udinese".

Nepaisant to, kad "Juve" priemė vienu iš lygos autsaiderių laikomą "Ascoli", Turino ekipai teko gerokai pasistengti norint pelnyti tris taškus. Šalies čempionai vos vieno įvarčio skirtumu nugalėjo dėka dviejų komandos kapitono Alessandro del Piero įvarčių.

Praeitais metais antrą vietą "Serie A" užėmęs "Milan" suklupo Genujoje. Juos rezultatu 2-1 įveikė vietos "Sampdoria" ekipa. Milano klubas buvo išsiveržęs į priekį dėka A.Gilardino įvarčio, tačiau šeimininkai atsakė dviem įvarčiais ir sugebėjo įveikti praeitų metų Čempionų lygos finalininkus.

Pirmajį pralaimėjimą patyrė Čempionų lygoje dalyvaujanti "Udinese" ekipa, rezultatu 4-2 nusileidusi "Fiorentina" komanda. Rezultatyviose rungtynėse puikiai žaidęs Florensijos klubas, vedamas L.Toni, nepaliko savo varžovams didesnių prošvaisčių iškovoti bent tašką.

Savo sėkmingą pasirodymą čempionate tęsia Romos "Lazio" ekipa, šįkart nugalėjusi "Treviso". Jau 26 minutę rezultatas buvo 2-0 Romos klubo naudai. Visgi "Treviso" nepasidavė ir pirmajam kėliniui einant į pabaigą A.Pinga puiku baudos smūgiu sušvelnino rezultatą. Tačiau antrajame kėlinyje "Lazio" išsaugojo persvarą ir dar ją padidino, kai 88 minutę 11 metrų baudinį sėkmingai realizavo M.Oddo, šiuo įvarčiu užtikrindamas septintajį "Lazio" tašką šiame sezone.

Tris taškus iškovojo ir "Palermo", rezultatu 2-1 svečiuose įveikęs "Siena" futbolininkus. Sicilijos klubas į priekį išsiveržė jau 19 minutę, tačiau ilgai persvara jiems džiaugtis neteko, kadangi vos po minutės "Siena" išlygino rezultatą. Visgi antrajame kėlinyje A.Makinwa vėl išvedė "Palermo" į priekį ir šįkart svečiai sugebėjo atsilaikyti nuo šeimininkų išpuolių.

Šeštajį tašką iškovojo "Chievo", išvykoje rezultatu 3-1 palaužę "Reggina". Šeimininkai buvo išsiveržę į priekį, tačiau "Chievo" atsakė trim įvarčiais, iš kurių du įmušė D.Franceschini.

Vienintelės šiandienos lygiosios buvo užfiksuotos rungtynėse tarp "Cagliari" ir "Messina" ekipų. M.Donati svečius į priekį išvedė 30 minutę, tačiau po vienuolikos minučių rezultatą išlygino "Cagliari" žaidėjas D.Suazo.

Sekmadienio rungtynių statistika

"%c00038" 2 - 1 "%c00262"
15' [1 - 0] Alessandro Del Piero (11m.)
32' [1 - 1] Alfredo Cariello
39' [2 - 1] Alessandro Del Piero

"%c00070" 2 - 1 "%c00062"
18' [0 - 1] Alberto Gilardino
38' [1 - 1] Emiliano Bonazzoli
58' [2 - 1] Max Tonetto

"%c00143" 4 - 2 "%c00063"
28' [0 - 1] Sulley Ali Muntari
39' [1 - 1] Stefano Fiore
43' [2 - 1] Luca Toni
79' [3 - 1] Marco Donadel
86' [4 - 1] Luca Toni
90' [4 - 2] Vincenzo Iaquinta (11m.)

"%c00019" 3 - 1 "%c00263"
21' [1 - 0] Tommaso Rocchi
26' [2 - 0] Goran Pandev
44' [2 - 1] Andre Pinga
88' [3 - 1] Massimo Oddo (11m.)

86' Samir Handanovic ("Treviso") pašalintas iš aikštės

"%c00080" 1 - 2 "%c00200"
19' [0 - 1] Christian Terlizzi
20' [1 - 1] Thomas Locatelli
57' [1 - 2] Stephen Ayodele Makinwa

"%c00081" 1 - 3 "%c00068"
11' [1 - 0] Francesco Cozza
19' [1 - 1] Davide Franceschini
64' [1 - 2] Davide Franceschini
77' [1 - 3] Davide Mandelli

77' Lorenzo D'Anna ("Chievo") pašalintas iš aikštės

"%c00216" 1 - 1 "%c00214"
30' [0 - 1] Massimo Donati
41' [1 - 1] David Suazo