31 turas: Aštrėja kova dėl vietų Europoje © Eurofootball.lt
Jei dar prieš keletą savaičių buvo galima teigti, kad "Lens" klubas Prancūzijos "Ligue 1" pirmenybėse tvirtai laiko antrąją poziciją, tai dabar, sužaidus 31-ojo turo susitikimus, į šią vietą realiai pretenduoja beveik pusė turnyro ekipų.

Dėl tokios situacijos susidarymo visų pirmą kaltas yra jau minėtas "Lens" klubas šį šeštadienį pralaimėjęs jau antras rungtynes iš eilės ir iššvaistęs turėtą pranašumą prieš persekiotojus. 31-ojo turo rungtynėse vis dar antroje pozicijoje esantis "Lens" išvykoje susitiko su "Rennes" ekipa ir nusileido šiai minimaliu rezultatu 1-0. Vienintelį rungtynių įvartį 30-ąją rungtynių minutę pelnė Johnas Utaka.

Du taškus šiame ture šeštadienį prarado ir "kovoje" dėl čempionų titulo beveik nebepavejamas "Lyon" klubas. Dabartiniai "Ligue 1" čempionai taip pat išvykoje susitiko su lygos naujoku "Valenciennes" klubu ir mačą baigė nulinėmis lygiosiomis. Tokiais pačiai rezultatais pasibaigė ir rungtynės tarp "Monaco" ir "Troyes" bei "Auxerre" ir "Bordeaux" ekipų.

"Lens" nesėkme ir galimybe pakilti į antrąją vietą nesugebėjo pasinaudoti "Sochaux" ekipa, namuose priėmusi autsaiderį "Nice" ir sužaidusi lygiosiomis 1-1. 68-ąją minutę po taiklaus Davido Belliono smūgio Nicos ekipa išsiveržė į priekį, tačiau jau po trijų minučių "Sochaux" atstatė pusiausvyrą, kai svečių vartininką nuginklavo Moumouni Dagano.

Labai svarbią, jau antrą pergalę iš eilės iškovojo dėl išlikimo lygoje kovojantis Paryžiaus "P.S.G" klubas, namuose po atkaklios kovos rezultatu 2-1 įveikęs šansų pakovoti dėl vietos Europoje dar neprarandančią "Le Mans" ekipą. Svečiai pirmieji išsiveržė į priekį, kai 29-ąją minutę pasižymėjo vienas rezultatyviausių "Le Mans" futbolininkų Grafite, tačiau antrajame kėlinyje po taiklių Pegguy Luyindula ir Amara Diane smūgių "P.S.G" persvėrė rezultatą ir išlaikė įgytą pranašumą iki rungtynių pabaigos.

Ne ka mažiau svarbesnę pergalę tokiu pačiu rezultatu šeštadienį iškovojo ir nesėkmingai pastaruoju metu žaidęs "Saint-Etienne" klubas, įveikęs absoliutų lygos autsaiderį "Nantes". Verta paminėti, kad visi trys rungtynių įvarčiai buvo pelnyti per 8 pirmojo kėlinio minutes. Po šios pergalės "Saint-Etienne" bent laikinai pakilo į 5-ąją turnyrinės lentelės vietą ir dar gali pakovoti dėl vietos kito sezono UEFA Čempionų Lygos turnyre.

31-ojo turo rezultatai:

"%c00306" 0 - 0 "%c00055"

"%c0025" 0 - 0 "%c00064"

"%c00036" 0 - 0 "%c00255"

"%c00067" 1 - 0 "%c00093"
30` [1 - 0] Juhn Utaka

"%c00254" 0 - 1 "%c00293"
68` [0 - 1] Rafik Saifi (iš 11m.)

90` Cedric Lecluse ("Nancy") pašalintas iš aikštės

"%c00065" 1 - 1 "%c00090"
68` [0 - 1] David Bellion
71` [1 - 1] Moumouni Dagano

"%c00023" 2 - 1 "%c00098"
29` [0 - 1] Grafite
56` [1 - 1] Pegguy Luyindula
80` [2 - 1] Amara Diane

"%c00146" 2 - 1 "%c00066"
27` [1 - 0] Vincent Hognon
29` [1 - 1] Mamadou Diallo
34` [2 - 1] Batefimbi Gomis

65` Mahamadou Dabo ("Saint-Etienne") pašalintas iš aikštės