35 turas: "Lyon"  - keturiskart "Ligue 1" čempionai © Eurofootball.lt
Prancūzijos "Ligue 1" čempionato 35-ojo turo rungtynėse aukso medalius lygoje užsitikrino "Lyon" klubas, po pergalės namuose prieš "Ajaccio" likus trims mačams iki sezono pabaigos įgijęs pakankamą 11-os taškų pranašumą prieš "Lille". Tai buvo jau ketvirtas "Lyon" iškovotas čempionų titulas iš eilės.

Sunkiai sezoną pradėjęs "Lyon" 10-ajame pirmenybių ture užėmė lyderio poziciją, ir jos beveik neužleido likusioje sezono dalyje, tiesa nugalėtojų titulą jie užsitikrino kiek vėliau nei tai padarė naujieji kitų didžiųjų šalių čempionai "Chelsea", "Bayern" ar "PSV".

"Lyon" teoriškai būtų galėję švęsti jau ir šeštadienį, tačiau nugalėjo antrąją poziciją užimantis "Lille". Taigi Liono futbolininkams teko pirmąją vietą užsigarantuoti patiems, ir jie tai padarė - nors 11 metrų baudinio neįmušė Juninho, pergalę šeimininkams lėmė tikslūs S.Govou ir Cacapos smūgiai.

Svarų žingsnį kovoje dėl antrojo kelialapio į kito sezono UEFA Čempionų Lygos varžybas žengė "Lille" klubas, namuose, kaip jau minėjome, minimalia persvarą įveikęs sostinės "P.S.G" ir padidinęs pranašumą prieš trečioje vietoje žengiantį "Monaco" iki 3 taškų.

"Monaco" šeštadienį nesugebėjo įveikti 5-oje vietoje žengiančio "Rennes" - mačas baigėsi nulinėmis lygiosiomis. Tuo tarpu pastarieji iškovojo svarbų tašką ir dar labiau priartėjo prie 4-oje vietoje esančio, krizę pastaruoju metu išgyvenančio "Marseille", kuris sensacingai 2-3 pralaimėjo autsaideriui "Caen", vos prieš keletą dienų atleidusiam vyriausiąjį trenerį Patricką Remi.

Ant bedugnės krašto atsidūrė Edgaro Jankausko "Nice" klubas. Nicos ekipa, kurios sudėtyje ir vėl nebuvo registruotas Lietuvos nacionalinės ekipos puolėjas, šeštadienį sužaidė nulinėmis lygiosiomis su "Nantes", tad po "Bastia" pergalės prieš "Istres" nuo iškritimo į žemesnį divizioną ją skiria vos vienas taškas.

Turnyrinė lentelė

Visi 35-ojo turo rezultatai:

"%c00071" 2 - 3 "%c00206"
28' [0 - 1] Sebastien Mazure
39' [1 - 1] Laurent Batlles
42' [1 - 2] Julien Valoro
66' [2 - 2] Peguy Luyindula
90' [2 - 2] Cyrille Watier

"%c00031" 2 - 0 "%c00207"
52' [1 - 0] Fabrice Jau
87' [2 - 0] Youssouf Hadji

"%c00094" 1 - 0 "%c00023"
85' [1 - 0] Kevin Maralas

"%c00096" 1 - 1 "%c00093"
11' [1 - 0] Richard Socrier
50' [1 - 1] Ferreyra Jussiei

"%c00090" 0 - 0 "%c00066"

"%c00067" 0 - 0 "%c00036"

"%c00065" 1 - 2 "%c00034"
64' [1 - 0] Jaouad Zairi
71' [1 - 1] Pascal Johanson
88' [1 - 2] Mickael Pagis

"%c00092" 0 - 2 "%c00146"
36' [0 - 1] Lamine Sakho
63' [0 - 2] Pascal Feindouno

"%c00055" 2 - 1 "%c00026"
35' [1 - 0] Sidney Govou
52' [1 - 1] Yohan Demont
65' [2 - 1] Claudio Cacapa

43' Mamadou Seck ("Ajaccio") pašalintas iš aikštės