4 turas: Rusijoje debiutantai įveikė lyderį © Eurofootball.lt
Šio savaitgalio Rusijos "Premier" lygos turas pateikė ne vieną staigmeną. Pagrindinis netikėtumas užfiksuotas Tomske, kur vietos "Tom" rezultatu 2-0 nugalėjo čempionato lyderį Sankt Peterburgo "Zenit". Tiesa nepaisant pralaimėjimo "Zenit" vistiek išlieka pirmoje vietoje.

UEFA taurės rungtynių sekmės įkvėptas Maskvos "CSKA", kurios gretose žaidė D. Šemberas, net 5-0 sutriuškino Samaros "Krylja Sovetov" su R.Poškumi priešakyje. Nors nenuilstantis Lietuvos rinktinės puolėjas stengėsi pagelbėti "Krylja Sovetov", tačiau jam fatališkai nesisekė ir jo komanda patyrė žeminantį pralaimėjimą.

Pagaliau po truputį bunda pietiečiai Vladikaukazo "Alania" komanda, kuriai lygiąsias ir pirmąjį tašką rungtynėse su "Shinnik" padėjo iškovoti N.Barasa bei D.Žutautas. Tuo tarpu Maskvos "Torpedo" su M.Samusiovu minimalia persvara išvykoje nugalėjo Grozno "Terek", tokį pat laimėjimą pasiekė ir Maskvos "Dinamo", varžovų aikštėje privertęs "Saturn" patirti pirmąją nesėkmę.

Kitas Maskvos klubas "Spartak" išvykoje įmušė vieną įvartį ir sunkiai nugalėjo "Rostov" komandą, o I.Dedura šiose rungtynėse nežaidė. Kazanės "Rubin" ekipa, kurios gretose pagaliau nuo rungtynių pradžios žaidė O.Buitkus, išvykoje minimaliu rezultatu nusileido čempionų titulą ginančiam Maskvos "Lokomotiv", tuo tarpu "Amkar" ir "Moskva" susitikimas baigėsi be įvarčių.

Turnyrinė lentelė

4 turo rungtynių statistika

"Lokomotiv" – "Rubin" 1-0
56' [1 - 0] Dmitry Sychev

O.Buitkus ("Rubin") žaidė visas rungtynes

"Dinamo" 1 – 0 "Saturn"
52' [1 - 0] Vladimir Beschastnykh

81' M.Romaschenko ("Dinamo") ir V.Esipov ("Saturn") pašalinti iš aikštės

Ž.Karčemarskas ("Dinamo") rungtynėms registruotas nebuvo

"Amkar" 0 – 0 "Moskva"

R.Džiaukštas ("Moskva") aikštėje nepasirodė, A.Jankauskas ("Amkar") rungtynėms regisruotas nebuvo

"Rostov" 0 – 1 "Spartak"
66' [0 - 1] Roman Pavlyuchenko

I.Dedura ("Spartak") aikštėje nepasirodė

"Terek" 0 – 1 "Torpedo"
8' [0 - 1] Konstantin Zyrianov

M.Samusiovas ("Torpedo") aikštėje nepasirodė

"Alania" 1 – 1 "Shinnik"
61' [0 - 1] Andre Bikei
63' [1 - 1] Sergey Dadu

N.Barasa ir D.Žutautas (abu – "Alania") žaidė visas rungtynes.

"Tom" 2 – 0 "Zenit"
23' [1 - 0] Albert Borzenkov
90' [2 - 0] Aleksey Medvedev

"CSKA" 5 – 0 "Krylja Sovetov"
32' [1 - 0] Milos Krasic
42' [2 - 0] Ivica Olic (11m.)
52' [3 - 0] Sergey Pravosud
74' [4 - 0] Ivica Olic
85' [5 - 0] Jurijs Laizans