5 turas: "Juventus" ir toliau lieka nepraradęs taškų © Eurofootball.lt
Šeštadienį ir sekmadienį Italijos čempionate įvyko 5 turo susitikimai. Pergales iškovojo visi trys čempionato favoritai - "Juventus", "Inter" ir "Milan", o "Palermo" patyrė pirmąją sezono nesėkmę rungtynėse prieš "Lazio".

Šeštadienienį vykusiose rungtynėse praeitų metų čempionas, Turino "Juventus" klubas, rezultatu 2-1 svečiuose įveikė "Parma" ekipą. Nors šeimininkai po taiklaus M.Delvecchio smūgio ir pirmavo, tačiau "Juve" sugebėjo atsitiesti - 43 minutę rezultatą išlygino M.Camoranesi, o likus 8 minutėms iki rungtynių pabaigos pergalę "juodai-baltiesiems" atnešė P.Vieira įvartis.

Kitose šeštadienio rungtynėse praeitais metais ketvirtą vietą "Serie A" užėmęs "Udinese" klubas svečiuose 2-0 nusileido "Reggina" ekipai. Pastaruoju metu prastą formą demonstruojančiai "Udinese" ekipai, žaidžiančiai be kontraktą pratęsti atsisakančio V.Iaquintos, tai buvo jau trečias pralaimėjimas iš eilės.

Italijos taurės laimėtojas Milano "Inter" ir toliau tęsia sėkmingą savo pasirodymą. Šį kartą "Inter" namuose įveikė "Fiorentina" klubą. "Juodai-mėlynieji" varžovus pasiuntė į nokdauną jau rungtynių pradžioje, kuomet pasižymėjo nigerietis O.Martinass. Per likusį rungtynių laiką abiejom komandom nepavyko pelnyti įvarčių, tad Milano klubas įsirašė į savo saskaitą dar tris taškus.

Ko gero įdomiausios ir gražiausios turo rungtynės vyko Romoje, kur vietos "Lazio" rezultatu 4-2 įveikė "Palermo" klubą. Nors svečiai sužaidus 50 minučių ir pirmavo 2-0, tačiau antroje "Lazio" rungtyniių pusėje pademonstravo savo tvirtą charakterį - per 7 minutes Romos klubo žaidėjai pelnė 3 įvarčius ir persvėrė rezultatą. Abejones dėl rungtynių baigties 86 minutę išsklaidė "Lazio" puolėjas T.Rocchi, po gražios kombinacijos pelnęs ketvirtą savo komandos įvartį.

Tuo tarpu vicečempionas "Milan", kaip ir buvo iš jų tikėtąsi, nesunkiai svečiuose rezultatu 2-0 įveikė debiutantą "Treviso" klubą. Pirmajam kėliniui einant į pabaigą sėkmingai 11 metrų baudinį realizavo ukrainietis A.Ševčenko. Antrajame kėlinyje "Milan" ekipai pavyko padvigubinti skirtumą, kuomet pasižymėjo komandos naujokas A.Gilardino.

Netikėtą pergalę iškovojo "Chievo" klubas, svečiuose įveikęs "Sampdoria" ekipą. Sėkmę svečiams atnešė D.Franceschini ir V.Obinna įvarčiai.

Vienintelės šio turo rungtynės, kurios baigėsi be įvarčių įvyko tarp "Cagliari" ir "Roma" komandų. Nors Romos klubo treneris L.Spaletti prieš rungtynes tikėjosi kad jo klubas sugebės laimėdamas šias rungtynes įrodyti ekipos stabilumą, tačiau jo auklėtiniai jį dar kartą nuvylė.

Kitose turo rungtynėse "Livorno" namie rezultatu 2-0 įveikė "Ascoli" ekipą. Abu įvarčius šeimininkai, kolkas užimantys trečiąją vietą lygoje ir esantys didžiausia sezono staigmena, įmušė antrajame kėlinyje.

Tuo tarpu "Empoli" antrose rungtynėse iš eilės pratęsė savo sėkmingą pasirodymą čempionate, šį kartą minimaliu skirtumu įveikdama "Lecce" ekipą. Vienintelį rungtynių įvartį 65 minutę pelnė N.Pozzi.

Kitame autsaiderių mūšyje "Siena" namie rezultatu 4-2 nugalėjo "Messina" klubą. Daugiausiai prie šeimininkų pergalės prisidėjo T.Locatelli ir E.Chiesa.

5 turo statistika:

"%c00029" 1 - 2 "%c00038"
14` [1 - 0] Marco Delvecchio
43` [1 - 1] Mauro German Camoranesi
82` [1 - 2] Patrick Vieira

"%c00081" 2 - 0 %c00063"
43` [1 - 0] Francesco Cozza
77` [2 - 0] Simone Cavalli

"%c00037" 1 - 0 "%c00143"
7` [1 - 0] Obafemi Martins

"%c00019" 4 - 2 "%c00200"
36` [0 - 1] Andrea Caracciolo
49` [0 - 2] Mariano Gonzalez
58` [1 - 2] Tommaso Rocchi
60` [2 - 2] Goran Pandev
66` [3 - 2] Christian Manfredini
86` [4 - 2] Tommaso Rocchi

"%c00263" 0 - 2 "%c00062"
44` [0 - 1] Andrey Shevchenko (11m)
73` [0 - 2] Alberto Gilardino

"%c00070" 1 - 2 "%c00068"
36` [0 - 1] Daniele Franceschini
50` [1 - 1] Francesco Flachi
60` [1 - 2] Victor Obinna

"%c00216" 0 - 0 "%c00028"

"%c00213" 2 - 0 "%c00262"
51` [1 - 0] Raffaele Palladino
78` [2 - 0] Alessandro Lucarelli

"%c00085" 1 - 0 "%c00061"
65` [1 - 0] Nicola Pozzi

"%c00080" 4 - 2 "%c00214"
10` [1 - 0] Tomas Locatelli
12` [1 - 1] Marco Andre Zoro
28` [2 - 1] Enrico Chiesa
41` [3 - 1] Enrico Chiesa
46` [4 - 1] Tomas Locatelli
67` [4 - 2] Arturo Di Napoli