6 turas: Naujoko įvarčiai ir "Lyon" pergalė © Eurofootball.lt
Šeštadienį buvo sužaistos aštuonerios Prancūzijos "Ligue 1" pirmenybių 6-ojo turo rungtynės. Dar du susitikimai bus žaidžiami sekmadienį vakare.

Centrinė turo dvikova vyko Lijone, kur vietos "Lyon" priėmė "Monaco" ekipą. Gan įtemptose rungtynėse pergalę rezultatu 2-1 šventė aikštės šeimininkai. Verta paminėti, jog abu įvarčius "Lyon" klubui pelnė tik šiose rungtynėse ekipoje debiutavęs naujokas iš Brazilijos Fredas.

Po triuškinamo pralaimėjimo praėjusiame ture (6-0 prieš "Nancy" - aut. pastaba) atrodo atsigavo "Rennes" ekipa, kuri namuose 3-1 įveikė labai nestabiliai žaidžiančią "Auxerre". Du įvarčius nugalėtojams pelnė Youssefas Hadji.

Dar vieną pergalę iškovojo ir toliau "Lyon" ant kulnų mina sostinės "P.S.G" ekipa. Šį kartą Paryžiaus klubas minimaliu rezultatu 1-0 įveikė "Strasbourg" ekipą. Vienintelį mačo įvartį aikštės šeimininkams pelnė ekipos naujokas Bonaventure Kalou.

Ir toliau sėkmingai rungtyniauja naujokas "Le Mans". Šiame ture išvykoje 0-2 įveikę "Toulouse" ekipą Le Mano futbolininkai bent laikinai pakilo net į trečiąją turnyrinės lentelės vietą.

Sėkmingai šis turas susiklostė ir kitam naujokui "Troyes", kuris namuose po paskutinę rungtynių minutę pelnyto Sebastieno Graxo įvarčio 1-0 palaužė "Nantes" ekipos pasipriešinimą.

Turnyrinė lentelė

Visi 6-ojo turo rezultatai:

"%c00055" 2 - 1 "%c00036"
5' [1 - 0] Fred
47' [2 - 0] Fred
79' [2 - 1] David Gigliotti

56' Olivier Kapo ("Monaco") pašalintas iš aikštės

"%c00255" 1 - 0 "%c00066"
90' [1 - 0] Sebastien Grax

"%c00092" 0 - 2 "%c00098"
12' [0 - 1] Chiguy Lucau
85' [0 - 2] Yohann Hautcoeur

50' Marko Basa ("Le Mans") pašalintas iš aikštės

"%c00067" 3 - 1 "%c00025"
48' [1 - 0] Youssef Hadji
58' [2 - 0] Olivier Monterrubio
69' [2 - 1] Vassiriki Diaby
73' [3 - 1] Youssef Hadji

"%c00026" 1 - 0 "%c00254"
8' [1 - 0] Lucas

50' Andre Luiz ("Nancy") pašalintas iš aikštės

"%c00023" 1 - 0 "%c00034"
28' [1 - 0] Bonaventure Kalou

65' Abd Rabo Hosni ("Strasbourg") pašalintas iš aikštės

"%c00090" 0 - 1 "%c00146"
7' [0 - 1] Frederic Piquionne

"%c00096" 0 - 2 "%c00094"
50' [0 - 1] Peter Odemwingie
60' [0 - 2] Peter Odemwingie