7 turas: "Le Mans" artėja prie lyderių © Eurofootball.lt
Šeštadienį buvo sužaisti penkeri Prancūzijos "Ligue 1" pirmenybių 7-ojo turo susitikimai. Likę penki mačai bus žaidžiami sekmadienį vakare.

Centrinė turo dvikova vyko Bordo mieste, kur vietos "Bordeaux" šiuo metu esantis 5-oje turnyrinės lentelės vietoje priėmė čempionų titulą ginančius ir kolkas pirmaujančius "Lyon" futbolininkus. Pirmieji į priekį jau 6-ąją minutę po Vladimiro Šmicero įvarčio išsiveržė "Bordeaux" futbolininkai, tačiau 65-ąją minutę Sylvainas Wiltordas sugebėjo išlyginti rezultatą, tad mačas taip ir baigėsi lygiosiomis 1-1.

Šiomis vienų iš lyderių lygiosiomis pasinaudojo stulbinančiai sezoną pradėjęs naujokas "Le Mans", kuris namuose 2-1 įveikė "Sochaux" ekipą ir su 14 taškų savo saskaitoje bent jau laikinai pakilo į 2-ąją vietą.

Triuškinamą pergalę šeštadieni iškovojo UEFA Čempionų Lygoje žaidžiantis "Lille" klubas, kuris namuose net 4-0 sutriuškino buvusią Edgaro Jankausko "Nice" ekipą. "Lille" į priekį išsiveržė jau 5-ąją rungtynių minutę, tačiau vėliau aprimo ir rezultatas 1-0 išsilaikė iki 76-osios minutės. Būtent tada "Lille" pelnė antrąjį įvartį, o per kitas 6 minutes pasižymėjo dar du kartus.

Turnyrinė lentelė

Visi šeštadienio rungtynių rezultatai:

"%c00064" 1 - 1 "%c00055"
6' [1 - 0] Vladimir Šmicer
65' [1 - 1] Sylvain Wiltord

"%c00094" 4 - 0 "%c00090"
5' [1 - 0] Jean Makoun
76' [2 - 0] Milenko Acimovič
79' [3 - 0] Peter Odemwingie
82' [4 - 0] Daniel Gygax

59' Bill Tchato ("Nice") pašalintas iš aikštės

"%c00254" 1 - 1 "%c00096"
1' [1 - 0] Andre Luiz
75' [1 - 1] Sebastien Renouard

"%c00066" 2 - 0 "%c00092"
17' [1 - 0] Mamadou Diallo
32' [2 - 0] Mamadou Diallo

"%c00098" 2 - 1 "%c00065"
30' [1 - 0] Yohann Hautcoeur
62' [1 - 1] Araujo Ilan
69' [2 - 1] Tulio De Melo