7 turas: Trys "Serie A" favoritai iškovojo pergales © Eurofootball.lt
Šeštadienį ir sekmadienį įvyko septintasis šio sezono "Serie A" turas. Pergales iškovojo visi trys pagrindiniai favoritai į čempionų titulą - "Juve", "Milan" ir "Inter".

Turino "Juventus" klubui šį kartą pergalę lėmė pastaruoju metu labai sėkmingai rungtyniaujančio komandos kapitono Alessandro Del Piero įvartis. Šis žaidėjas sužibėjo neseniai vykusiose atrankos į 2006 metų pasaulio čempionatą rungtynėse prieš Norvegiją, kuriose A.Del Piero padėjo Italijos nacionalinei rinktinei įveikti varžovus 2-1 ir buvo pripažintas naudingiausiu rungtynių žaidėju. Tad tai buvo jau antros šio veterano rungtynės iš eilės, kuriose jis sugebėjo nulemti rungtynių baigtį.

Kitose šetadienį vykusiose rungtynėse čempionų lygos dalyvis "Udinese" svečiuose sugebėjo įveikti "Siena" ekipą. Pergalę svečiams atnešė D.Di Michele "hat-trikas". Rungtynės pasižymėjo keistu incidentu. 86 minutę aikštėje buvęs medicinos personalo narys kelis kartus suvaidino jog jam į veidą smogė keli "Udinese" žaidėjai. To pasekoje raudoną kortelę išvydo "Udinese" komandos narys Christianas Obodo.

Milano "Inter" pagaliau pademonstravo rezultatyvų žaidimą, rezultatu 5-0 sutriuškindama "Livorno" ekipą. Net du įvarčius pelnė "Inter" gynėjai I.Cordoba bei M.Materazzi, pirmajį savo įvartį šiame sezone Italijoje įmušė urugvajietis A.Recoba, be to Milano klubo gretose taip pat pasižymėjo J.Cruzas bei E.Cambiasso.

Ir toliau labai sėkmingai savo aikštėje rungtyniauja Romos "Lazio" klubas. Šį kartą sostinės komanda namie įveikė "Fiorentina" ekipą. Pergalę įnirtingame susitikime šeimininkams atnešė taiklus L.Zauri smūgis likus apie 10 minučių iki rungtynių pabaigos.

Eilinę nesėkmę patyrė savo žaidimo neatrandantis kitas sostinės klubas "Roma". Šįsyk juos rezultatu 1-0 namuose įveikė lygos naujokas "Empoli". Nors komandos treneris ir keli žaidėjai spaudoje itin teigiamai vis kalba apie komandos galimybes Italijos čempionate, "Roma" ir toliau rungtyniauja labai nesėkmingai bei per 7-is mačus yra surinkusi vos 8-is taškus.

Netikėtai šįsyk suklupo ir "Sampdoria" ekipa, išvykoje rezultatu 1-2 nusileidusi prieš debiutantą "Ascoli". Šeimininkai išsiveržė į priekį po taiklaus V.Tosto smūgio, tačiau antrajam kėliniui įsibegėjus "Sampdoria" puolėjas E.Bonazzoli išlygino rezultatą. Visgi "Ascoli" sugebėjo pelnyti dar vieną įvartį - antrą kartą rungtynėse pasižymėjo V.Tosto, ir to pakako, kad šeiminkai įsirašytų į savo saskaitą tris taškus.

Tuo tarpu "Palermo" namuose tik paskutinę minutę išsigelbėjo nuo pralaimėjimo "Chievo" ekipai. Šeimininkai 15 minutę buvo išsiveržę į priekį po sėkmingai E.Corini realizuoto 11 metrų baudinio, tačiau "Chievo" atsakė dvejais įvarčiais, kurie leido svečiams pirmauti iki pat 90 minutės, kuomet "Palermo" puolėjas A.Caracciolo išplėšė savo komandai lygiąsias.

Lygiosiomis taip pat baigėsi susitikimas tarp "Parma" ir "Treviso". Abi komandos pelnė po vieną įvartį. "Parma" ekipą pirmajame kėlinyje į priekį išvedė brazilas F.Simplicio, bet rezultatą antro kėlinio viduryje išlygino "Treviso" puolėjas D.Fava.

Blogą pasirodymą čempionate pratęsė "Lecce" klubas. Šįkart juos svarbiose autsaiderių rungtynėse įveikė namuose žaidusi "Reggina". Pergalę šeimininkams atnešė G.Tedesco ir F.Cozza įvarčiai skirtinguose kėliniuose.

Paskutinėse turo rungtynėse praeito sezono čempionų lygos finalininkai "Milan" svečiuose rezultatu 2-0 įtikinamai įveikė "Cagliari" ekipą. Milano klubas visus savo reikalus sutvarkė jau pirmame kėlinyje pasižymėjus puolėjų duetui A.Gilardino ir A.Ševčenkai.

7 turo statistika:

"%c00038" 1 - 0 "%c00214"
24` [1 - 0] Alessandro Del Piero

"%c00080" 2 - 3 "%c00063"
26` [0 - 1] David Di Michele
31` [0 - 2] David Di Michele
45` [0 - 3] David Di Michele
53` [1 - 3] Enrico Chiesa
67` [2 - 3] Valerio Bertotto (į savus vartus)

"%c00037" 5 - 0 "%c00213"
11` [1 - 0] Marco Materazzi
20` [2 - 0] Julio Ricardo Cruz
49` [3 - 0] Esteban Cambiasso
51` [4 - 0] Ivan Ramiro Cordoba
61` [5 - 0] Alvaro Recoba

"%c00019" 1 - 0 "%c00143"
82` [1 - 0] Luciano Zauri

"%c00085" 1 - 0 "%c00028"
59` [1 - 0] Francesco Tavano

"%c00262" 2 - 1 "%c00070"
45` [1 - 0] Vittorio Tosto
54` [1 - 1] Emiliano Bonazzoli
79` [2 - 1] Vittorio Tosto

%c00200" 2 - 2 "%c00068"
15` [1 - 0] Eugenio Corini (11m)
18` [1 - 1] Amauri
39` [1 - 2] Amauri (11m)
90` [2 - 2] Andrea Caracciolo

"%c00029" 1 - 1 "%c00263"
34` [1 - 0] Fabio Simplicio
67` [1 - 1] Dino Fava

"%c00081" 2 - 0 "%c00061"
13` [1 - 0] Giacomo Tedesco
52` [2 - 0] Francesco Cozza

"%c00216" 0 - 2 "%c00062"
1` [0 - 1] Alberto Gilardino
27` [0 - 2] Andrey Shevchenko