Kas lemia tokį prastą rinktinės žaidimą?
  • Trenerių štabui nepavyksta tinkamai paruošti komandos
  • Individualios žaidėjų klaidos
  • Rezultatai yra dėsningi - nesame pajėgus konkuruoti tokiame lygyje
  • Sunku pasakyti

Visos apklausos

A. Christensenas prakalbo apie abejones dėl ateities "Chelsea" klube


2018-10-10 17:18:43 Premier League Chelsea FC

Andresas Christensenas nėra tikras, ar liks Londono "Chelsea" gretose po to, kai prarado startinio žaidėjo vaidmenį.

22-ejų metų gynėjas praėjusį sezoną puikiai įsiliejo į Antonio Conte taktikas ir tapo vienu kertinių "Chelsea" komandos žaidėjų. Visgi atvykus Maurizio Sarri situacija pasikeitė - nuo šiol vidurio gynėjo porą sudaro Davidas Luizas bei Antonio Rudigeris.

"Man tai sunkus sezonas. Kalbant atvirai, man sunku susitaikyti su esama situacija. Praėjusį sezoną man sekėsi tikrai neblogai ir turėjau gana gerą pasaulio čempionatą šią vasarą.

Nebegaliu laukti ir būti kantrus, koks buvau iki pat šiol. Man jau yra 22 metai ir aš tikrai noriu žaisti savaitę iš savaitės. Pastaruosius tris sezonus būtent tą ir dariau, todėl neįsivaizduoju savęs susitaikant su dabartine situacija.

Dabar dar anksti kalbėti apie permainas, tačiau akivaizdu, kad situacija nėra gera. Nemanau, kad bus lengva patekti į startinį vienuoliktuką, o ypač dabar, kai demonstruojame gerus rezultatus.

Šio sezono rezultatai yra komandos dovana, tačiau man pačiam asmeniškai šis sezonas klostosi itin sunkiai", - pasakojo danas.

A. Christensenas "Chelsea" klubui priklauso nuo 2012 metų. Jis dvejus metus nuomos pagrindais žaidė Mionchengladbacho "Borussia" komandoje.

Straipsnio įvertinimas: 2 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
Escalade
2 10 10-10 18:50
Nėra stabilus žaidėjas kol kas. Daug potencialo, bet jau dabar norint žaisti reiktų nedaryti kritinių klaidų.
Neck
1 6 10-10 18:38
turi jis talento bet jam reikia susitvarkyt su protu. taip visi daro klaidu bet andreas yr protingas vaikis taigi manau greitai issikovos vieta klube
Mpo
0 1 10-10 20:15
Po kolkas jam po tokiu fintu fa cupe ir t.t. startas nenusimato greit, nors tas pats luizas neblizga kliurku ir daro, bet sarri pasitiki juo ir tinka prie taktikos duodi ilga kamuoli. Gaila potencialo danas turi, bet ar jis pasinaudos juo.
turbonas991
3 3 10-10 17:49
Christensenas tiesiog neužaugo iki top class klubo startinio žaidėjo, mano nuomone. Tą tik parodė praeitų metų Uefa CL playoffai. Buvo, ne tas žodis kaip žaginamas, prieš Barca ir atrodė tikrai siaubingai, nematau jo kertiniu žaidėju Chelsea, kaip atsarginį nebent arba Europos lygoj/Taurėse.
Kristy
5 0 10-10 19:39
toks geras zaidejas kad net nepadejo papult i top 4