Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

A. Conte: "Lukaku parodė, kodėl mes taip stipriai jo norėjome"


Iš "Manchester United" į Milano "Inter" šią vasarą persikėlęs Romelu Lukaku "Serie A" primenybėse pirmadienį debiutavo įvarčiu rungtynėse su "Lecce" ekipa.

Milano ekipos strategas Antonio Conte po susitikimo džiaugėsi belgo pasirodymu bei tikino, kad jis vis dar turi erdvės tobulėjimui.

"Nepamirškime, kad Lukaku vis dar yra tik 26-eri ir jis dar turi potencialo, su kuriuo bandysime dirbti. Nepaisant to, kad prie komandos prisijungė pakankamai vėlai, Lukaku dėjo daug pastangų, jog galėtų komandai padėti nuo pat pirmųjų rungtynių.

Lukaku šiose rungtynėse parodė, koks jis yra žaidėjas ir kodėl klubas jo norėjo. Esu labai laimingas. Pažinojau jį kaip žaidėją, tačiau nežinojau, kokia tai asmenybė. Galiu pasakyti, jog jis mane maloniai nustebino.

Jis nesunkiai integravosi į komandą bei greitai surado bendrą kalbą su komandos draugais. Visi jį iškart pamilo.

Pasikartosiu, Lukaku yra vos 26-eri metai, todėl jis dar gali gerinti savo žaidimą. Jis turi dar labiau išnaudoti savo sugebėjimus, kadangi, mano nuomone, kai kurių jis dar net nėra atskleidęs per savo futbolininko karjerą.

Lukaku parodė, kodėl mes taip stipriai jo norėjome", - po pergalės kalbėjo A. Conte.

Straipsnio įvertinimas: 4 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (1) Seniausi (1) Geriausi (1) Anoniminiai (11)

5 4 08-27 14:30
Na įvartį aišku įmušė, bet šiaip labai lėtas atrodė, tai nzn gal greičiau jau reikia tikėtis, kad parodys, nes dar jaunas...