A. Finnbogasono "hat-trick'as" leido "Augsburg" iškovoti pergalę Vokietijoje

Vokietijoje sekmadienį sužaisti paskutiniai 20-ojo turo "Bundesliga" pirmenybių susitikimai.

Užtikrintą pergalę iškovojo "Augsburg" ekipa, kuri namuose 3:0 įveikė "Mainz" vienuolikę.

Šeimininkus į priekį vedė puolėjas A. Finnbogasonas, kuris pelnė visus tris komandos įvarčius: 8-ąją ir 34-ąją minutėmis įmušė 11 m. baudinius bei pasižymėjo 54-ąją minutę.

Kitose rungtynėse po tašką pasidalino "Stuttgart" ir "Freiburg" ekipos - dramatiškos rungtynės baigėsi rezultatu 2:2.

"Freiburg" į priekį išsiveržė jau 4-ąją minutę, kai įvartį pelnė J. Habereras.

Vis tik antroje rungtynių pusėje iniciatyvą savo rankose laikė "Stuttgart" futbolininkai, kurie dėka E. Insua (75') ir D. Didavi (83') įvarčių pirmavo 2:1.

Rungtynių pabaigoje "Stuttgart" žaidėjas M. Gomezas buvo pašalintas iš aikštės, o tuo jau per teisėjo pridėtą laiką pasinaudojo svečiai, kuriems įvartį pelnė po keitimo pasirodęs F. Niederlechneris.