Ar teisėjas buvo teisus parodęs raudoną kortelę?
  • Taip, C. Ronaldo peržengė ribas
  • Ne, epizodas nevertas tokios bausmės
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

A. Gomesas: "Barcelona" klube jaučiuosi lyg kokiame pragare


2018-03-13 18:22:24 La Liga Čempionų Lyga FC Barcelona

24-erių metų "Barcelona" saugas Andre Gomesas duodamas interviu Ispanijos žiniasklaidai atskleidė, kad futbolu rungtyniaudamas katalonų ekipoje daugiau nebesimėgauja.

A. Gomesas į "Barca" 2016 metais atvyko už 35 mln. eurų su įtraukta 20 mln. bonusų kaina. Portugalas katalonų gretose kol kas nepateisina vilčių ir yra nemažai šansų, kad šis sezonas jam Barselonoje yra paskutinis.

Buvęs "Valencia" saugas jau sulaukia ir piktų replikų iš "Barcelona" aistruolių, o tai jis galėjo įsitikinti ir rungtynėse su Madrido "Atletico", kada pakeisdamas Andresą Iniesta buvo nušvilptas "Camp Nou" stadione.

"Nesijaučiu gerai aikštėje", - iškart pripažino A. Gomesas. - Nesimėgauju tuo, ką darau. Pirmi šeši mėnesiai "Barcoje" buvo gana puikūs, tačiau vėliau viskas pasikeitė".

"Galbūt tai ir nėra pats tinkamiausias žodis, tačiau viskas virto tikru pragaru, kai pradėjau jausti didžiulį spaudimą. Jaučiausi gerai, kai spaudimas yra natūralus, tačiau kai jauti, jog jis yra skirtas tik tau asmeniškai, tada pradedi jaustis visai kitaip. Šį jausmą jaučiu kiekvieną kartą įžengęs į aikštę.

Yra buvę nemažai atvejų, kai nenorėjau išvykti iš namų, nes žinojau, kad žmonės yra nusiteikę prieš mane. Bijau eiti į gatves dėl gėdos, kurią galiu pajausti iš kitų žmonių.

Tapau labai uždara asmenybė. Man neišeina pamiršti to viso nusivylimo, kurį jaučiu. Nekalbu su niekuo, nes jaučiu gėdą prieš juos. Mano galvoje yra daug blogų minučių, kurios paveikė mane.

Pavyzdžiui, būdamas su komandos draugais ir žaisdamas treniruotėse jaučiuosi atsipalaidavęs, tačiau kai jau artėja rungtynių diena aš pradedu galvoti apie dalykus, kurie man niekaip neleidžia judėti į priekį", - atviravo A. Gomesas.

Straipsnio įvertinimas: 6 5

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
GANGSTA
5 58 03-13 19:00
Gaila žaidėjo
Gnomo kekse
0 21 03-13 20:16
Psichologo reikia, jeigu per didele itampa.
Ančiukas
0 18 03-13 20:04
Na taip, toks tas gyvenimas tokiame lygyje, ne visiems taip paprasta ir tikrai Gomesas toks ne vienintelis, kiekvienoje lygoje rastumę tokių žaidėjų. Bet būnant tokiais atvejais ir pasirodo futbolininko psichologinis stiprumas, sugebėjimas atsiriboti nuo aplinkinių nuomonės ir t.t. Jei būsi psichologiškai silpnas, toks lygis suvalgys ir išspjaus tave.. Ronaldo pats yra sakęs, kad nežiūri televizoriaus, nes ten rodo labai daug blogų dalykų apie jį, bet žmogus atsiriboja ir sugeba būti nuostabiu žaidėju. Iš dalies gaila žaidėjo iš dalies matosi, kad jis per silpnas..
G
6 20 03-13 18:55
Nieko pakentek gomesai, siaip ar taip bus out artimiausiu metu
na
13 20 03-13 19:13
Gomesas buvo zveris Valencijoj ir kai pagalvoji jog tokie grybai kaip Paulinho ateina i Barca zaist su Messi ,Iniesta, gauna 120k euru i savaite palosus 3-4 metus Kinijoj tai va cia man kosmosas, Gomesas paluzo psichologiskai, kai rotuoja per 5 pozicijas tai nera ka noret, ne visi pritampa Barcoj. Manau kokiam MU, Juventus jis ziauriai gerai pradetu zaist.