Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

A. Griezmannas išgelbėjo "Barcą" nuo gėdos Karaliaus taurėje, "Real" taip pat turėjo paplušėti

Trečiadienį Ispanijos Karaliaus taurėje vos apsieita be sensacijų.

Šešioliktfinalyje "Barcelona" susigrūmė su Ibisoje įsikūrusia komanda – "UD Ibiza-Eivissa". Trečioje Ispanijos šalies lygoje rungtyniaujanti Ibisos ekipa buvo arti netikėtumo, tačiau Antoine'as Griezmannas išgelbėjo "Barceloną" kailį.

9-ąją minutę "Ibiza" netikėtai įgijo pranašumą ir jį išlaikė iki pat 72-os minutės. "Barcelona" savo pirmąjį smūgį link vartų atliko tik 62-ąją minutę.

Antrojo kėlinio viduryje Antoine'as Griezmannas atstatė lygybę. Ypač skaudus smūgis šeimininkų ekipai buvo suduotas per pridėtą laiką – iki pratęsimo likus maždaug kelioms minutėms, tas pats A. Griezmannas spurtavo su kamuoliu ir pasiekė pergalingą įvartį.

Daug jėgų atidavusi Ibisos ekipa buvo priversta susitaikyti su skaudžia nesėkme, o "Barcelona", net ir sužaidusi prastas rungtynes, užsitikrino vietą kitame etape.

Kitose rungtynėse taip pat nelengvą pergalę iškovojo Madrido "Real" ekipa. Mokyklos dydžio stadione žaidę "baltieji" 3:1 pranoko "Unionistas" futbolininkus, rungtyniaujančius trečiajame divizione.

Garethas Bale'as išvedė svečius į priekį, tačiau "Unionistas" antrojo kėlinio pradžioje netikėtai išlygino rezultatą. Visgi po to reikalus išsprendė Brahimas Diazas – sykį nuo jo smūgio varžovus įsimušė į savus vartus, o jau pačioje rungtynių pabaigoje jis puikiu reidu padėjo galutinį tašką.

Į kitą etapą taip pat prasibrovė "Valencia", "Tenerife", "Real Sociedad", "Villarreal" ir Bilbao "Athletic".

"Ibiza" 1 - 2 "Barcelona"
9' [1 - 0] P. Caballe
72' [1 - 1] A. Griezmann
90+5' [1 - 2] A. Griezmann

"Unionistas" 1 - 3 "Real Madrid"
18' [0 - 1] G. Bale
57' [1 - 1] A. Romero
62' [1 - 2] Gongora (į savus vartus)
90+2' [1 - 3] B. Diaz

Straipsnio įvertinimas: 4 3
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (7) Seniausi (7) Geriausi (7) Anoniminiai (11)

matas12345
8 25 01-22 22:04
Barca be messio prastai atrodo
8 18 01-22 22:21
Kai vienam pridurkui davė tris metus ir laukė vis rezultatų, kitam treneriui po dvejų varžybų jau lipdomos etiketės kaip "nepasiteisinantis" arba "velvardein". Levels -.-
7 11 01-22 22:45
Sunku barcai zaist be futbolo dievo Messio...bet pergale yra pergale...
0 2 01-23 08:46
TomasHalaMadrid:
Real turejo papluseti???Kad ten vieni vartai buvo... 3 stangos 3 nutraukti geruliai ir 3 imusti... Barca, tai turejo jeigu kaimui 70min 1 kart i vartus spire
gal nežiūrėjai rungtynių, tragiška aikštė buvo ir visiškai nepažaidė realas, gerų areola patraukė, net kai 2:1 buvo, o visos tos štangos praktiškai vienos atakas metu, šiaip nepersistengė visiškai ypač keista Jameso ir Marcelo atžvilgiu, jeigu jie startą nori susigražinti, vienintelis realiai šviesulys Brahimas, na ir Casemiro savo lygyje.