Kuri Lietuvos komanda toliausiai nužengs Europos turnyruose?
  • Marijampolės "Sūduva"
  • "Kauno Žalgiris"
  • Vilniaus "Žalgiris"
  • Vilniaus "Riteriai"
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

A. Griezmanno "Barcoje" nesulauksiantis L. Messi pakeitė nuomonę apie jo reikalingumą


Dar prieš mėnesį Antoine‘ą Griezmanną atvirai gyręs ir „Barcelona“ klube jo laukęs Lionelis Messi pakeitė savo nuomonę – po pasirodžiusių pranešimų apie tai, jog prancūzas lieka klube, argentinietis pateikė gerokai atsargesnį komentarą nei praėjusį kartą.

Gegužės pabaigoje kalbėdamas su žurnalistais L. Messi gyrė „Atletico“ puolėją bei atskleidė, jog nori jo komandoje ir jį vadino vienu iš geriausių planetos futbolininkų.

„Šiuo metu jis yra vienas iš geriausių planetos futbolininkų. Mes norime, kad pas mus žaistų geriausi pasaulio žaidėjai ir A. Griezmannas neabejotinai yra vienas iš jų“, - tuomet teigė L. Messi.

Visgi, dabar, kai spaudoje mirga pranešimai apie A. Griezmanno sprendimą likti Madride, Argentinos rinktinės atstovas kiek pakeitė savo nuomonę.

„Norint laimėti Čempionų lygoje reikia turėti puikius žaidėjus, o A. Griezmannas yra vienas iš tokių futbolininkų. Tačiau aš nežinau ar jo įsigijimas mums būtų prioritetas. Tai priklauso nuo už žaidėjų transferus atsakingo komiteto bei mūsų trenerio“, - paklaustas apie A. Griezmanną kur kas šalčiau apie jį kalbėjo L. Messi.

Tiek L. Messi, tiek A. Griezmannas šiuo metu ruošiasi būsimoms planetos pirmenybių kovoms, kurios startuos jau birželio 14 dieną.

Straipsnio įvertinimas: 11 2
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (5) Seniausi (5) Geriausi (5) Anoniminiai (18)

Marčius33
1 3 06-10 21:31
Durnelis:
Aš tikrai ne Messi fanas, bet kai paskaičiau komentarus tai komentuoja ryškiai realo fanai
Visada tas pats Barsos fanai loja ant Realo , čia būna tas pats priprates, stengiuosi nestumt ant Barsos ir nebūt tokiu kvailiu kaip kiti čia esantys.
Marčius33
2 4 06-10 17:51
Vaidoshius:
Kokius čia šūdus rašot ir klaidinat portalo šiukšles, pridurkai bliat :D :D :D Blia, suprantu, kai rašot iš kitur nukopijuotus gandus, o čia paėmė dvi frazes iš to pačio interviu ir sako "pakeitė nuomonę", kai pasakė vieną ir tą patį :D :D :D Kraupu, vieni analfabetai Lietuvoj belikę, net nesuvokia ką skaito internete :D
Kas svarbiausia tu didžiausias šio portalo šiūkšlė ir ***.
MettaworIdpeace
8 10 06-10 16:02
Tai ko cia stebetis. Kad jo nuomuones ir nuotaiku akita, kaip moters jau senai aisku. Vien ko vertas tas jo pasitraukimas is rinktines, kai kita diena persigalvojo ir jau grizo )
petrofanas
1 3 06-10 14:28
Darius ir Dominykas
Vaidoshius
18 8 06-10 14:47
Kokius čia šūdus rašot ir klaidinat portalo šiukšles, pridurkai bliat Blia, suprantu, kai rašot iš kitur nukopijuotus gandus, o čia paėmė dvi frazes iš to pačio interviu ir sako "pakeitė nuomonę", kai pasakė vieną ir tą patį Kraupu, vieni analfabetai Lietuvoj belikę, net nesuvokia ką skaito internete