Kas lemia tokį prastą rinktinės žaidimą?
  • Trenerių štabui nepavyksta tinkamai paruošti komandos
  • Individualios žaidėjų klaidos
  • Rezultatai yra dėsningi - nesame pajėgus konkuruoti tokiame lygyje
  • Sunku pasakyti

Visos apklausos

A. Griezmanno "Barcoje" nesulauksiantis L. Messi pakeitė nuomonę apie jo reikalingumą


Dar prieš mėnesį Antoine‘ą Griezmanną atvirai gyręs ir „Barcelona“ klube jo laukęs Lionelis Messi pakeitė savo nuomonę – po pasirodžiusių pranešimų apie tai, jog prancūzas lieka klube, argentinietis pateikė gerokai atsargesnį komentarą nei praėjusį kartą.

Gegužės pabaigoje kalbėdamas su žurnalistais L. Messi gyrė „Atletico“ puolėją bei atskleidė, jog nori jo komandoje ir jį vadino vienu iš geriausių planetos futbolininkų.

„Šiuo metu jis yra vienas iš geriausių planetos futbolininkų. Mes norime, kad pas mus žaistų geriausi pasaulio žaidėjai ir A. Griezmannas neabejotinai yra vienas iš jų“, - tuomet teigė L. Messi.

Visgi, dabar, kai spaudoje mirga pranešimai apie A. Griezmanno sprendimą likti Madride, Argentinos rinktinės atstovas kiek pakeitė savo nuomonę.

„Norint laimėti Čempionų lygoje reikia turėti puikius žaidėjus, o A. Griezmannas yra vienas iš tokių futbolininkų. Tačiau aš nežinau ar jo įsigijimas mums būtų prioritetas. Tai priklauso nuo už žaidėjų transferus atsakingo komiteto bei mūsų trenerio“, - paklaustas apie A. Griezmanną kur kas šalčiau apie jį kalbėjo L. Messi.

Tiek L. Messi, tiek A. Griezmannas šiuo metu ruošiasi būsimoms planetos pirmenybių kovoms, kurios startuos jau birželio 14 dieną.

Straipsnio įvertinimas: 11 2

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
carlos
3 46 06-10 14:11
Futbolui nuo to tik geriau, kad atsiranda daugiau klubų, kurie taip lengvai neparduoda savo lyderių taip išlaikydami konkurenciją, tikėkimės ir Valensija su Sevilija ilgainiui tokiais taps. Plius džiugu, kad ne kažkokie šeichai su neribotais resursais valdo matrasus...
Kas
4 20 06-10 18:13
Kas, man gerbiamieji paaiškinkite, kas rašo tokius durnus komentarus ir dar labiau, kas juos laikina? Messi kalbėjo apie naujausią Barsos direktoriaus pasikeitimą ir jo planus kurie dar nėra pilnai žinomi
Durnelis
10 25 06-10 15:09
Aš tikrai ne Messi fanas, bet kai paskaičiau komentarus tai komentuoja ryškiai realo fanai
gg
7 12 06-10 15:00
saunolis griezma daugiau klubu geru bus grizma labai geras zaidejas mesis tai graududs jokingai atrodo gyre gyre pasake grizmann kad neis i barsa a tai blogas
forza juve
6 9 06-10 16:52
zioplys tas messi , visai nera asmenybes tokios egoistiskos ir savarankiskos kaip jordanas lebronas ar c.ronaldo, geriausi atletai