Visos rungtynės
Ar L. Messi pelnytai laimėjo FIFA geriausio futbolininko apdovanojimą?
  • Taip, šiais metais jam nebuvo lygių
  • Ne, turėjo laimėti V. van Dijkas
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

A. Herrera: laimėti titulus vien gynybiniu žaidimu yra neįmanoma


Futbolo sirgaliai ir ekspertai, kritikuojantys "Manchester United" trenerio Jose Mourinho taktiką, tikrai neįtikina komandos saugo Anderio Herreros.

Portugalas kuo toliau, tuo labiau susilaukia priekaištų dėl per didelio atsitraukimo į gynybą, kuris ypač matomas akistatose su pajėgiais varžovais, tačiau jo auklėtinis mano, kad rezultatai kalba patys už save.

Pasak ispano, jeigu "raudonieji velniai" vien gintųsi, jie praėjusį sezoną nebūtų triumfavę mače dėl "Community Shield", Anglijos lygos taurėje bei UEFA Europos lygoje.

"Jeigu pažvelgtumėte į "Manchester United" statistiką, prieš tris savaites buvome įmušę tiek pat įvarčių, kiek "Manchester City", ir buvome antra komanda pagal rezultatyvumą lygoje", - Herrera pasakojo "beIN Sports".

"Daugeliu atveju etiketės yra reikalingos išreikšti žurnalistų nuomonei, tačiau jos neatitinka tiesos, kaip yra ir Mourinho atveju."

"Praėjusį sezoną laimėjome tris titulus didžiojoje dalyje rungtynių ilgiau kontroliuodami kamuolį bei sukurdami daugiau progų nei mūsų oponentai."

"Laimėti tris titulus per sezoną vien gynybiniu žaidimu yra neįmanoma, tai - tiesiog neįmanoma."

Per pirmuosius 12 "Premier" lygos mačų "Man United" kol kas pasižymėjo 27 tiksliais smūgiais. Turnyrinėje lentelėje ekipa užima antrąją vietą, kur nuo "Man City" atsilieka aštuoniais taškais.

Straipsnio įvertinimas: 4 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes