Visos rungtynės
Ar L. Messi pelnytai laimėjo FIFA geriausio futbolininko apdovanojimą?
  • Taip, šiais metais jam nebuvo lygių
  • Ne, turėjo laimėti V. van Dijkas
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

A. Herrera: Mourinho yra nugalėtojas


"Manchester United" saugas Anderis Herrera prakalbo apie savo santykius su treneriu Jose Mourinho ir pavadino jį nugalėtoju.

Portugalas šiemet kritikos neišvengė, tačiau "raudoniesiems" velniams galiausiai triumfavus UEFA Europos lygoje sezonas imtas vadinti sėkmingu.

Mančesterio komanda prie šio trofėjaus dar pridėjo Anglijos lygos taurę bei "Community Shield", o taip pat ji kitąmet žais Čempionų lygoje.

"Mes jau galvojame apie Europos Supertaurę", - Herrera pasakojo Sky Sports. "Futbolas sukasi aplink trofėjus, ar ne? Apie tikslų pasiekimą."

"Dabar mes žaisime Čempionų lygoje. Trys trofėjai: Lygos taurė, "Community Shield" bei Europos lyga."

"Sezono pradžioje mes kalbėjome būtent apie tai. Treneris sakė, jog atvyksta į Mančesterį laimėti trofėjų ir jam tai pavyko."

"Pirmas sezonas, trys trofėjai. Mūsų treneris yra nugalėtojas."

Pats Herrera tuo tarpu irgi sulaukė Mourinho pasitikėjimo ir šį sezoną visuose turnyruose sužaidė 50 susitikimų. Be to, jis buvo išrinktas geriausiu "Man United" sezono žaidėju. 

Straipsnio įvertinimas: 4 2
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (1) Seniausi (1) Geriausi (1) Anoniminiai (12)

Vaidoshius
27 4 06-05 12:41
Koks skirtumas kad ir su 10 kartų brangesne sudėtim ir atgyvenusiu XIX a. antifutbolu, bet nugalėjo O jeigu tokiam klubui tai yra pasiekti tikslai, tai viską pasako apie patį klubo lygį