Ar "Barcelona" ekipai reikėtų įsigyti Neymarą?
  • Taip, jis sustiprintų komandą
  • Ne, katalonų sudėtis ir taip pajėgi
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

A. Iniesta atsakė į Pele pasisakymus apie L. Messi


2018-12-11 21:10:33 Lionel Andres Messi

Pele šiomis dienomis sukritikavo Lionelį Messi. 

Brazilas kalbėjo, kad negalima lyginti žaidėjo, kuris daro gerai viską, bei žaidėjo kuris turi vieną klaidinantį judesį bei smiūgiuoja tik su viena koja. Šie pasisakymai buvo apie jį patį, bei L. Messi.

Dabartiniai žaidėjai Jordi Alba bei Andresas Iniesta turėjo ką atsakyti į šiuos žodžius.

"Barcelona" legenda A. Iniesta kalbėjo: "Nenoriu atsakyti į Pele pasisakymą, tačiau Leo yra geriausias žaidėjas istorijoje, jis turi visus rekordus, nesu matęs, kad kas nors taip gerai elgtųsi daugumoje aspektų. Buvimas penktu "Ballon d'Or" rinkimuose nėra įžeidimas, tačiau man jis geriausias. Taip pat, negalima sakyti, kad Luka Modričius laimėjo neteisingai, jis turėjo pukų sezoną."

J. Alba buvo kiek piktesnis: "Pele turbūt nebemato, kad kalba tokius dalykus. Tai atrodo, kaip šlamštas, nemaniau, kad kas nors futbole gali taip kalbėti."

Straipsnio įvertinimas: 15 4
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (3) Seniausi (3) Geriausi (3) Anoniminiai (5)

Gaucho
 Gaucho
6 45 12-11 22:42
Pele senai nuo realybės išskleidęs tikina kad neymar geriausias vis dar. Pats neatsimena turbūt kad be nuošaliu 1000 golu priraite ir galvoja kad viskas ir dabar taip turi būti
SakaloAkis
1 8 12-12 09:49
Su visa pagarba Pele, bet jis nusišnekėjo. Koks skirtumas kokiais būdais jis padaro savo darbą, svarbiausia rezultatas. O rezultatai kalba patys už save. Ypač šiais naujaisiais technologijų laikais, kai kiekvienas aikštės centimetras nufilmuojamas ir gali analizuoti varžovą metų metus. Tuo Messis ir įspūdingas, kad visi žino ko nereikia jam leisti daryti ir jau mintinai žino jo judesius, bet rezultatas dažniausiai tas pats - jo komanda laimi.
Vaidoshius
17 14 12-11 21:48
Galvoju kodėl nematau komentarų, o čia pasirodo šiukšlės atfiltruotos Taip švaru komentaruose, sveikintinas sprendimas, aplodismentai. Jeigu į temą tai atrodo, kad straipsnis kopijuotas būtent iš EF komentarų zonos, o ne iš kokio rimto interviu, ypač Albos komentaras