Kas lemia tokį prastą rinktinės žaidimą?
  • Trenerių štabui nepavyksta tinkamai paruošti komandos
  • Individualios žaidėjų klaidos
  • Rezultatai yra dėsningi - nesame pajėgus konkuruoti tokiame lygyje
  • Sunku pasakyti

Visos apklausos

A. Iniesta: tai tikriausiai buvo mano paskutinės Čempionų lygos rungtynės


Po vieno iš skaudžiausių pralaimėjimų per pastarąjį dešimtmetį "Barcelona" saugas Andresas Iniesta pripažino, kad šis sezonas greičiausiai yra jam paskutinis katalonų gretose.

A. Iniestai užbaigti karjeros UEFA Čempionų lygos turnyre su geromis emocijomis nepavyko - "Barca" sensacingai iššvaistė trijų įvarčių pranašumą prieš "Roma" ir baigėsi pasirodymą ketvirtfinalio etape.

Ispanijos futbolo legenda pripažino, kad šios rungtynės jam buvo greičiausiai paskutinės šiame turnyre, mat jis jau yra apsisprendęs išvykti.

"Tai labai skaudi nesėkmė, nes niekas nesitikėjo, kad taip gali atsitikti prie mūsų turėto pranašumo", - kalbėjo A. Iniesta. - Kai tu nežaidi gerai, atlieki daug klaidų ir neprisitaikai prie žaidimo, tokį rezultatą ir gauni".

"Tai didžiulis nusivylimas, nes iki šio pralaimėjimo turėjome įspūdingą sezoną. Pralaimėjimas "Romai" ypač mane skaudina, nes tai greičiausiai buvo paskutinės mano rungtynės Čempionų lygoje", - pridūrė A. Iniesta.

Straipsnio įvertinimas: 10 1

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
legend
0 29 04-11 10:18
tai matyt ir po WC paskelbs apie rinktines pabaiga
gud
0 27 04-11 10:33
O kad visi tokiam amžiuj tokį solidų žaidimą rodytų...
Zuokas
1 21 04-11 10:30
geriausias Barcos zaidejas vakar buvo. Tegul dar lieka sezonui!
.
0 14 04-11 11:51
Niekad nesirgau ir nesirgsiu uz barca, vienintelis klubas kuri palaikau yra liverpulis, bet net apkarto vakaras kai operatoriai parode iniesta...
Dfg
0 9 04-11 12:23
Nors ir nesu Barcelona klubo fanas, bet tikrai gaila, kad ši žaidėją matom paskutinį kartą, niekas barsoj jo nepakeis, sėkmės legenda!