A lyga: autsaideriai "Šiauliai" ištraukė lygiąsias Klaipėdoje (VIDEO)

Dramatiškiausiame šio sezono „SMScredit.lt A lygos“ mače antrąjį tašką iškovojo „Šiaulių“ klubas. Tomo Ražanausko treniruojami futbolininkai tik pačioje rungtynių pabaigoje išnaudojo kiekybinį pranašumą ir, pelnę du įvarčius, išplėšė įspūdingas lygiąsias 2:2 (0:1) akistatoje su „Klaipėdos granitu“.

Vos tik nuaidėjus pirmajam teisėjo švilpukui, buvo galima pastebėti, jog svečių gynybos linija išsidėstė gana toli nuo ginamų vartų. Kartą po ilgo perdavimo patikimai sužaidė Povilas Valinčius, tačiau antrą sykį vartininkas buvo bejėgis.

8-ą minutę Karolis Laukžemis sulaukė puikaus perdavimo iš aikštės gilumos ir, pabėgęs nuo gynėjų, užtikrintai perkėlė kamuolį per P.Valinčių.

Po praleisto įvarčio šiauliečiai perėmė kamuolio kontrolę ir vis dažniau pradėjo lankytis prie granitiečių vartų. Pirmą kartą rungtynes starto sudėtyje pradėjęs klaipėdietis Artiomas Jerošenko perdegė ir 35-ą minutę užsidirbo antrą geltoną kortelę.

Kėlinio pabaigoje Ramūnas Radavičius perdavė kamuolį į baudos aikštelę, tačiau nuo varžovo atitrūkęs Tadas Eliošius galva smūgiavo netiksliai.

Mažumoje žaidę šeimininkai užtikrintai gynėsi, o šiauliečių kamuolio kontrolė apčiuopiamos naudos nedavė. Klaipėdiečiai kartas nuo karto surengdavo aštresnius išpuolius ir pagrasindavo varžovų vartams standartinių padėčių metu.

69-ą minutę „Klaipėdos granitas“ skėlė svečiams antrą antausį. Titas Vitukynas sulaukęs progos, smūgiavo iš 16 metrų atstumo ir nuginklavo P.Valinčių. Saugas pasiuntė į nokdauną savo buvusią komandą. Maža to, šeimininkai galėjo pelnyti ir trečią įvartį, tačiau „Šiauliams“ nuo pavojingo išpuolio paskutinę akimirką pavyko apsiginti.

Visgi 77-ą minutę visiškai be priežiūros šalia vartų paliktas Sergejus Ševčiukas pasinaudojo dėkinga proga ir tiksliai smūgiavo galva.

Artėjant pagrindiniam rungtynių laikui į pabaigą, gerą galimybę išlyginti rezultatą po Rolando Leščiaus perdavimo turėjo Edvinas Jasaitis. Saugas iš kelių metrų stipriu smūgiu pasiuntė kamuolį virš vartų.

Prabėgus keturioms pridėtoms minutėms, teisėjas leido svečiams pakelti kampinį, kuris tapo lemtingas. Jo metu galvą kyštelėjo Kirilas Nesterenka, o kamuolys atšokęs nuo skersinio, kirto vartų liniją.

„Šiauliai“ paskutinėmis minutėmis likvidavo dviejų įvarčių deficitą ir iškovojo antrąjį tašką šiame sezone.