A lyga: "Panevėžys" nubaudė "Riterius"

Lietuvos futbolo A lygoje skambią pergalę iškovojo čempionato debiutantas „Panevėžys“.

Sparčiai pastaruoju metu taškus renkantys panevėžiečiai namuose 21-ojo turo rungtynėse 4:2 (1:1) įveikė iš duobės dar neišsiropštusius Vilniaus „Riterius“.

Pirmosios dvikovos minutės kur kas sėkmingiau klostėsi svečiams. Lajo Traore mušė į vartininką, netrukus puikios progos neišnaudojo Donatas Kazlauskas, tačiau 15-ąją minutę „Riteriai“ vis tik džiaugėsi pelnytu įvarčiu.

Valdemaras Borovskis atliko aštrų perdavimą iš dešiniojo krašto, kurį Mindaugas Grigaravičius užbaigė taikliu smūgiu į tolimąjį vartų kampą.

27-erių saugas įvartį į „Panevėžio“ ekipos vartus pelnė antrame tarpusavio rungtynėse iš eilės.

Kėlinio viduryje L. Traore perėmė kamuolį iš Manto Fridriko, tačiau savo komandą dar vieną sykį išgelbėjo vėl puikias rungtynes sužaidęs vartų sargas Rafaelis Broetto.

31-ąją minutę „Panevėžys“ gana netikėtai išlygino rezultatą. Aleksandras Jerkinas išprovokavo Valentino Jeriomenkos pražangą baudos aikštėje, o prie 11 metrų atžymos stojęs Paulius Janušauskas smūgiavo nepriekaištingai.

Kėlinio pabaigoje dar sykį šeimininkus išgelbėjo R. Broetto, vėl triumfuodamas asmeninėje akistatoje su L. Traore. Po pertraukos legionierius iš Dramblio Kaulo Kranto puikiai surado baudos aikštelėje Donatą Kazlauską, tačiau R. Broetto ir vėl bus nepramušamas.

59-ąją minutę iš džiaugsmo sprogo „Aukštaitijos“ stadiono tribūnos. Sebastianas Vasquezas atmetė kamuolį Tautvydui Eliošiui, o šis tolimu smūgiu užklupo Vincentą Šarkauską nepasiruošusį bei išvedė „Panevėžį“ į priekį.

Sostinės klubas pirmą sykį šiame sezone metė į kovą Edviną Baniulį ir savo tikslą pasiekė 86-ąją minutę. D. Kazlauskas sulaukė erdvės baudos aikštelės prieigose ir puikiai smūgiavo į tolimąjį vartų kampą.

Vis dėlto per likusį laiką ryškiausiai spindėjo po keitimo aikštėje pasirodęs Rafaelis Ledesma. A lygos legenda 87-ąją minutę perdavė kamuolį tarsi ant lėkštutės Vytui Gašpuičiui, o trečią pridėto laiko minutę meistriškai išpildė baudos smūgį, padėdamas tašką šiose rungtynėse.

„Panevėžys“ iškovojo trečią pergalę iš eilės ir deficitą nuo trečioje vietoje žengiančių „Riterių“ sumažino iki 9 taškų.

<iframe width="500" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/3i0ey3mEUo8" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

<iframe frameborder="0"  scrolling="no" width="500" height="242" src="https://www.fctables.com/lithuania/a-lyga/iframe/?type=table&lang_id=2&country=127&template=148&team=&timezone=Europe/Vilnius&time=24&po=1&ma=1&wi=1&dr=1&los=1&gf=1&ga=1&gd=1&pts=1&ng=0&form=0&width=500&height=242&font=Verdana&fs=12&lh=22&bg=FFFFFF&fc=333333&logo=1&tlink=1&scfs=22&scfc=333333&scb=1&sclg=1&teamls=80&ths=1&thb=1&thba=FFFFFF&thc=000000&bc=dddddd&hob=f5f5f5&hobc=ebe7e7&lc=333333&sh=1&hfb=1&hbc=1ac929&hfc=FFFFFF"></iframe><div style="text-align:center;"></div><a href="https://www.fctables.com/lithuania/a-lyga/" rel="nofollow">