• Ne, kalti žaidėjai, o ne treneris
  • Sunku pasakyti, savo darbą prastai atlieka tiek žaidėjai, tiek treneris

A lyga: "Panevėžys" nubaudė "Riterius"

2019-08-23 21:07:47 A lyga

Lietuvos futbolo A lygoje skambią pergalę iškovojo čempionato debiutantas „Panevėžys“.

Sparčiai pastaruoju metu taškus renkantys panevėžiečiai namuose 21-ojo turo rungtynėse 4:2 (1:1) įveikė iš duobės dar neišsiropštusius Vilniaus „Riterius“.

Pirmosios dvikovos minutės kur kas sėkmingiau klostėsi svečiams. Lajo Traore mušė į vartininką, netrukus puikios progos neišnaudojo Donatas Kazlauskas, tačiau 15-ąją minutę „Riteriai“ vis tik džiaugėsi pelnytu įvarčiu.

Valdemaras Borovskis atliko aštrų perdavimą iš dešiniojo krašto, kurį Mindaugas Grigaravičius užbaigė taikliu smūgiu į tolimąjį vartų kampą.

27-erių saugas įvartį į „Panevėžio“ ekipos vartus pelnė antrame tarpusavio rungtynėse iš eilės.

Kėlinio viduryje L. Traore perėmė kamuolį iš Manto Fridriko, tačiau savo komandą dar vieną sykį išgelbėjo vėl puikias rungtynes sužaidęs vartų sargas Rafaelis Broetto.

31-ąją minutę „Panevėžys“ gana netikėtai išlygino rezultatą. Aleksandras Jerkinas išprovokavo Valentino Jeriomenkos pražangą baudos aikštėje, o prie 11 metrų atžymos stojęs Paulius Janušauskas smūgiavo nepriekaištingai.

Kėlinio pabaigoje dar sykį šeimininkus išgelbėjo R. Broetto, vėl triumfuodamas asmeninėje akistatoje su L. Traore. Po pertraukos legionierius iš Dramblio Kaulo Kranto puikiai surado baudos aikštelėje Donatą Kazlauską, tačiau R. Broetto ir vėl bus nepramušamas.

59-ąją minutę iš džiaugsmo sprogo „Aukštaitijos“ stadiono tribūnos. Sebastianas Vasquezas atmetė kamuolį Tautvydui Eliošiui, o šis tolimu smūgiu užklupo Vincentą Šarkauską nepasiruošusį bei išvedė „Panevėžį“ į priekį.

Sostinės klubas pirmą sykį šiame sezone metė į kovą Edviną Baniulį ir savo tikslą pasiekė 86-ąją minutę. D. Kazlauskas sulaukė erdvės baudos aikštelės prieigose ir puikiai smūgiavo į tolimąjį vartų kampą.

Vis dėlto per likusį laiką ryškiausiai spindėjo po keitimo aikštėje pasirodęs Rafaelis Ledesma. A lygos legenda 87-ąją minutę perdavė kamuolį tarsi ant lėkštutės Vytui Gašpuičiui, o trečią pridėto laiko minutę meistriškai išpildė baudos smūgį, padėdamas tašką šiose rungtynėse.

„Panevėžys“ iškovojo trečią pergalę iš eilės ir deficitą nuo trečioje vietoje žengiančių „Riterių“ sumažino iki 9 taškų.

Straipsnio įvertinimas: 7 4
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (4) Seniausi (4) Geriausi (4) Anoniminiai (4)

Napalys
2 7 08-23 23:04
Panevėžys pirma kėlinį (jau kelintos rungtynes) pradejo gan pasyviai. Manau, trūko Veliulio. Leido Riteriams lengvai organizuoti atakas. Gerai, kad turim nerealu vartininką. Viską traukia. Antras kėlinys - priklausė Panevėžiui, rezultatas viską pasako. Malaciai, pritariu
TomasHalaMadrid
2 7 08-23 22:13
MALACIAI!!!
Napalys
0 3 08-24 12:28
Dreikai, visiškai sutinku su tavimi. Panevėžio žaidimas dar tikrai ne toks, kad uždėtų Sūduvai ir Žalgiriui V. Bet komanda tikrai padarė pora žngsnių į priekį palyginus su sezono pradžia. Kas liečia Europą, tenka sutikti, šiemet be šansų. Esminis mačas buvo prieš Žalgirį K. Jeigu būtų atėmę jų visus 3 taškus - tada galima būtų pasvajoti....
0 3 08-24 11:21
Šiaip jau Panevėžio žaidimas gan vidutiniškas. Gynyboje daro po 4-5 kliurkas per kėlinį, kur vartininkas kartais patraukia žaidžiant su Atlantu ar stringančiais Trakais. Bet Žalgiris ir Sūduva taip ginantis atseikės ne vieną ir ne dvi bankes. Puolimą geriausiai apibūdina tai, jog senukas Ledesma yra geriausias puolimo variklis. Vėlgi ne kažką, kai reiks žaisti su stipresniais. O ir Atlantas ir Kaunas realiai neatrodė blogiau žaidžiant su Panevėžiu. Taip kad tobulėti dar tikrai yra kur. Progų realizacija irgi labai silpnoka, nemanau jog visi legionieriai pasiteisino ir kartais sunku suprasti ką žaidėjas veikia aikštėje. Norėčiau jog patektų į Europos zoną, bet žinnat jog taurėje laukia Sūduva, o lentelėje reikia paimti Trakus ir Kauną, tai manau be šansų šiais metais.