2 7 08-23 22:13
MALACIAI!!!
Napalys
2 7 08-23 23:04
Panevėžys pirma kėlinį (jau kelintos rungtynes) pradejo gan pasyviai. Manau, trūko Veliulio. Leido Riteriams lengvai organizuoti atakas. Gerai, kad turim nerealu vartininką. Viską traukia. Antras kėlinys - priklausė Panevėžiui, rezultatas viską pasako. Malaciai, pritariu
0 3 08-24 11:21
Šiaip jau Panevėžio žaidimas gan vidutiniškas. Gynyboje daro po 4-5 kliurkas per kėlinį, kur vartininkas kartais patraukia žaidžiant su Atlantu ar stringančiais Trakais. Bet Žalgiris ir Sūduva taip ginantis atseikės ne vieną ir ne dvi bankes. Puolimą geriausiai apibūdina tai, jog senukas Ledesma yra geriausias puolimo variklis. Vėlgi ne kažką, kai reiks žaisti su stipresniais. O ir Atlantas ir Kaunas realiai neatrodė blogiau žaidžiant su Panevėžiu. Taip kad tobulėti dar tikrai yra kur. Progų realizacija irgi labai silpnoka, nemanau jog visi legionieriai pasiteisino ir kartais sunku suprasti ką žaidėjas veikia aikštėje. Norėčiau jog patektų į Europos zoną, bet žinnat jog taurėje laukia Sūduva, o lentelėje reikia paimti Trakus ir Kauną, tai manau be šansų šiais metais.
Napalys
0 3 08-24 12:28
Dreikai, visiškai sutinku su tavimi. Panevėžio žaidimas dar tikrai ne toks, kad uždėtų Sūduvai ir Žalgiriui V. Bet komanda tikrai padarė pora žngsnių į priekį palyginus su sezono pradžia. Kas liečia Europą, tenka sutikti, šiemet be šansų. Esminis mačas buvo prieš Žalgirį K. Jeigu būtų atėmę jų visus 3 taškus - tada galima būtų pasvajoti....