A lyga: "Sūduva" turėjo problemų su "Panevėžiu"

Lietuvos futbolo A lygoje Marijampolės „Sūduva“ iškovojo net devintą pergalę iš eilės.

Lietuvos čempionai 14-ajame ture po nelengvos kovos namuose 2:1 (0:1) nugalėjo „Panevėžį“.

Dvikova „Arvi“ arenoje prasidėjo netikėtu scenarijumi. Po nebūdingos čempionų klaidų virtinės savo aikštės pusėje 6-ąją minutę prieš Ivaną Kardumą iššokęs Pavelas Krukas nukreipė kamuolį į vartus.

Tai buvo trečiasis legionieriaus iš Baltarusijos įvartis šiame sezone.

Sūduviečiai pirmame kėlinyje žaidė gana blankiai ir dažniausiai tik po Pauliaus Golubicko individualių reidų atakuodavo aštriau. „Panevėžio“ vartininkas Šarūnas Jurevičius su savo užduotimis susitvarkydavo užtikrintai.

Po pertraukos šeimininkai įjungė aukštesnę pavarą – tiek svečių gynėjams, tiek Š. Jurevičiui teko kur kas daugiau darbo.

56-ąją minutę „Sūduvai“ pavyko išlyginti rezultatą. Po savalaikio Mihreto Topčagičiaus perdavimo prieš vartininką iššokęs Ovidijus Verbickas per oponentą užtikrintai perkėlė kamuolį.

Gana atvirą futbolą žaidusiems panevėžiečiams daug problemų kėlė po keitimo aikštėje pasirodęs ir po traumos atsigavęs Sandro Gotalas. Vis dėlto galutinį žodį tarė talentingasis P. Golubickas.

Lietuvos rinktinės saugas 75-ąją minutę sulaukė gero komandos draugo perdavimo ir užtikrintai nuginklavo Š. Jurevičių.

„Panevežys“ siekė išplėšti bent tašką, tačiau išsiskyrė tik pora kampinių, vienu aštresniu išpuoliu ir Rafaelio Ledesmos užsidirbta raudona kortele.

Po šio laimėjimo „Sūduva“ savo sąskaitoje turi 36 taškus ir iki 5 taškų padidino atotrūkį nuo antroje vietoje žengiančio Vilniaus „Žalgirio“.

Iki tol keturiuose iš eilės mačuose nepralaimėjęs „Panevėžys“ su 10 taškų žengia septintas.

<iframe frameborder="0"  scrolling="no" width="500" height="242" src="https://www.fctables.com/lithuania/a-lyga/iframe/?type=table&lang_id=2&country=127&template=148&team=&timezone=Europe/Vilnius&time=24&po=1&ma=1&wi=1&dr=1&los=1&gf=1&ga=1&gd=1&pts=1&ng=0&form=0&width=500&height=242&font=Verdana&fs=12&lh=22&bg=FFFFFF&fc=333333&logo=1&tlink=1&scfs=22&scfc=333333&scb=1&sclg=1&teamls=80&ths=1&thb=1&thba=FFFFFF&thc=000000&bc=dddddd&hob=f5f5f5&hobc=ebe7e7&lc=333333&sh=1&hfb=1&hbc=1ac929&hfc=FFFFFF"></iframe><div style="text-align:center;"></div><a href="https://www.fctables.com/lithuania/a-lyga/" rel="nofollow">