Visos rungtynės
Ar L. Messi pelnytai laimėjo FIFA geriausio futbolininko apdovanojimą?
  • Taip, šiais metais jam nebuvo lygių
  • Ne, turėjo laimėti V. van Dijkas
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

A lygos licencijos suteiktos dar dviems klubams


2019-02-09 08:21:49

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Apeliacinis klubų licencijavimo komitetas 2019 m. vasario 8 d. svarstė A lygos licencijos siekiančių klubų apeliacijas.

Pateikus patikslinančią medžiagą Apeliacinis klubų licencijavimo komitetas nutarė patenkinti dvi apeliacijas ir išduoti A lygos licencijas šiems klubams: FC „Stumbras“, FK „Kauno Žalgiris“.

A lygos licencijos siekusiam FK „Palangos“ klubui išduota I lygos futbolo klubo licencija (A lygos licencija neišduota dėl A lygai taikomų jaunimo ugdymo kriterijų nepagrindimo).

A lygos licencijos siekusiam FK „Atlantas“ neišduota jokios lygos licencija, kadangi klubas nepateikė visos reikalingos dokumentacijos pagal personalo, infrastruktūros, jaunimo ugdymo bei finansinius privalomus kriterijus, nors savaitės eigoje atliko nemažai darbų, kurie reikalingi esamai klubo padėčiai ištaisyti.

Iš viso 2019 m. A lygos licencijas įgijo šie 6 klubai:

FK „Sūduva“
FK „Žalgiris“
FK „Trakai“ („Riteriai“)
FC „Stumbras“
FK „Kauno Žalgiris“
FK „Panevėžys“

Licencijavimo komiteto ir Apeliacinio licencijavimo komiteto sprendimu FK „Sūduva“ ir „Kauno Žalgirio“ klubams nustatyti įpareigojimai iki nustatytų datų užbaigti pradėtus savo jaunimo ugdymo akademijų reorganizavimo darbus.

Šiuo Apeliacinio licencijavimo komiteto sprendimu užbaigiamas 2019 m. A lygos klubų licencijavimo procesas.

Galutinį 2019 m. A lygos dalyvių skaičių nustatys LFF Vykdomasis komitetas, įvertinęs klubų licencijavimo ir sportinius klubų rezultatus.

Straipsnio įvertinimas: 2 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (1) Seniausi (1) Geriausi (1) Anoniminiai (3)

1 6 02-09 13:10
100 proc., kad Palanga pateks į A lygą, su tuo jaunimu jiems būtent Atlantas reikalus ir pagadino, o vat su pačiu Atlantu dilema didesnė, tokia loose loose situacija, visi nori, kad 8 komandos būtų, bet labai jau didelė išimtis gaunasi, netgi su galimu taškų numinusavimu.