Ar "Barcelona" ekipai reikėtų įsigyti Neymarą?
  • Taip, jis sustiprintų komandą
  • Ne, katalonų sudėtis ir taip pajėgi
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

A. Martialis: "Dabar matome tikrąjį Pogba"


Paulis Pogba dar visai neseniai buvo kritikuojamas dėl prasto žaidimo, o kai kurie "Manchester United" fanai norėjo, jog prancūzas paliktų komandą.

Viskas pasikeitė, kai komandoje neliko trenerio Jose Mourinho, su kuriuo aršiai konfliktavo P. Pogba. Nuo tos akimirkos, kai komandos vairą perėmė Ole Gunnaras Solskjaeras, prancūzas "Premier" lygoje per 8 rungtynes pelnė 6 įvarčius bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Tokia pasaulio čempiono forma džiaugiasi ir jo tautietis Anthony Martialis, kuris tikina, kad dabar matome tikrąjį P. Pogba.

"Visi suprantame, kokios yra jo galimybės. Jis gavo daugiau laisvės savo žaidime, todėl manau, jog dabar matome tikrąjį Pogba. Tikėkimės, kad tokią formą jis demonstruos ir toliau.

Jis yra lyderis. Pogba daugiau šneka rūbinėje, nei tai daro aikštėje. Jis yra lyderis tiek aikštėje, tiek už jos ribų. Viliuosi, kad Pogba ir toliau mus ves į priekį", - kalbėdamas su "Sky Sports" teigė A. Martialis.

Prancūzas taip pat tiki, kad "Manchester United" sezoną užbaigs pirmajame "Premier" lygos ketverte ir kitą sezoną vėl varžysis UEFA Čempionų lygoje.

"Nesame toli nuo pirmojo ketverto. Tiesiog turime laimėti kiek įmanoma daugiau rungtynių, jog sezono pabaigoje būtume ramūs dėl vietos kito sezono Čempionų lygoje."

"Manchester United" artimiausias "Premier" lygos rungtynes žais šeštadienį, kai išvykoje susitiks su "Fulham" ekipa.

Straipsnio įvertinimas: 6 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes