Visos rungtynės
Ar L. Messi pelnytai laimėjo FIFA geriausio futbolininko apdovanojimą?
  • Taip, šiais metais jam nebuvo lygių
  • Ne, turėjo laimėti V. van Dijkas
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

A.Nesta karjerą ko gero baigs "Lazio" klube


2006-05-11 17:18:00
Šiuo metu "%c00062" klube rungtyniaujančio %p01113 agentas tvirtai pareiškė, kad Italijos rinktinės gynėjas karjerą žada baigti kur ir ją pradėjo - "%c00019" ekipoje.

Italas kelis metus buvo laikomas sostinės klubo simboliu. Gynėjas žaidė už "Lazio" jaunimo komandą, vėliau paaukštintas į pagrindinę sudėtį tapo vienas geriausių pasaulio gynėjų ir perėmė "Lazio" kapitono raištį.

2000 metais A.Nesta su Romos ekipa laimėjo "Serie A" čempionatą ir taip nutraukė aštuonerių metų "Milan" ir "%c00038" dominavimą Italijos lygoje.

Atrodė, kad žaidėjas turėtų visą savo karjerą praleisti gimtojoje ekipoje, tačiau 2002 metais Romos klubas dėl finansinių sunkumų turėjo gynėją parduoti ir A.Nesta perėjo į "Milan", kuriame rungtyniauja ir šiandien.

Tačiau šio žaidėjo agentas Vincenzo Morabito šiandien netikėtai pareiškė, kad A.Nesta gali grįžti atgal į sostinę.

"Nėra jokių abejonių, kad "Lazio" klubas vis dar A.Nestos širdyje. Tad tikiuosi kad šio žaidėjo sugrįžimas į sostinės klubą nėra vien iliuzijos. Manau kad po 2 metų, galbūt netgi kitą vasarą, šis sąndoris gali įvykti." - teigė A.Nestos agentas.

Nepaisant visko, dar neaišku kaip į buvusio komandos herojaus sugrįžimą reaguotų kai kurie "Lazio" klubo sirgaliai, kadangi A.Nesta sugrįžęs į Olimpinį stadioną vilkint "Milan" marškinėlius buvo nušvilptas.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes