A. Novikovo įvartis padėjo jo ekipai palaužti Lenkijos čempionus ir pakilti į pirmąją poziciją lygoje (VIDEO)

Antradienį Lenkijos čempionate svarbią pergalę iškovojo Arvydo Novikovo atstovaujama „Jagiellonia“.

„Ekstraklasa“ pirmenybių 25-ajame ture lietuvio atstovaujamas klubas išvykoje 2:0 įveikė šalies čempionę „Legia“ bei pakilo į pirmąją poziciją šalies pirmenybėse.

Svarų indėlį į pergalę įnešė ir A. Novikovas: Lietuvos rinktinės saugas 44-ąją minutę realizavo vienuolikos metrų baudinį bei išvedė savo ekipą į priekį. Lietuvis žaidė iki 79-osios rungtynių minutės, o 88-ąją minutę jo komandos persvarą padvigubino Karolis Swiderskis. Beje, verta pastebėti, jog „Legia“ susitikimą baigė be dviejų iš aikštės pašalintų žaidėjų.