Visos rungtynės
Kas lemia tokį prastą rinktinės žaidimą?
  • Trenerių štabui nepavyksta tinkamai paruošti komandos
  • Individualios žaidėjų klaidos
  • Rezultatai yra dėsningi - nesame pajėgus konkuruoti tokiame lygyje
  • Sunku pasakyti

Visos apklausos

A. Oxlade‘as-Chamberlainas: mes žaisdavome gerai ir be P. Coutinho


„Liverpool“ ekipa neteko itin svarbaus futbolininko – Philippe Coutinho. Brazilas jau persikėlė į „Barcelona“ ekipą ir paliko skylę buvusioje komandoje.

Tiesa, Alexas Oxlade‘as-Chamberlainas taip negalvoja ir teigė, kad P. Coutinho išvykimas neturėtų kažkaip paveikti „Liverpool“ komandos.

„Kai Philas nežaisdavo kai kuriose rungtynėse, mes vis tiek rodydavome nuostabų futbolą. Mes vis dar turime nuostabių futbolininkų, kurie gali mušti įvarčius: Mo (Salah), Sadio (Mane), Roberto (Firmino) ir visi kiti.

Mes turime mušančių įvarčius ir kūrėjų visoje komandoje. Žinoma, Philas prie to daug prisidėdavo, nėra jokių abejonių. Bet faktas yra tas, kad jis jau išvyko ir mes turime galvoti, kas liko, kad padarytume likusį darbą.

Aš tikiu vyrukais, kad mes tiesiog judėsime į priekį. Nemanau, kad tai mus kažkaip gali paveikti“, - kalbėjo britas.

Straipsnio įvertinimas: 5 1

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
zinedinas
7 19 01-12 11:35
Man kaip liverpoolio fanui buvo skaudus Philipo isvykimas, bet vadinti ji isdaviku tai cia mazu maziausiai kvaila visu pirma jis isejo i visai kita lyga.. Visu antra kiek is jusu gave darbo pasiulima su kone dviguba alga liksite sename darbe ? Aisku visa lengviausia teisti Sekmes coutihnio...
Dabizas
1 9 01-12 11:44
Zinedinas, is kur istraukei, kad Cout barsoje uzdirbs daugiau? Poolis jam siule pasilikt uz didesne alga ir kapitono raisti, bet jis vistiek isejo
a
13 20 01-12 11:55
Jis ne isdavikas, jis apsimyzus boba, tik suzinojo, kad Barca domisi ir iskart apsiseilejo, galejo vyriskai ramiai pabaigt sezona ir padet komandai iskovoti kazka, nes vis dar zaidzia CL, o cia dabar pastoviai myzo i kelnes ir verksleno, kad tik greiciau pereit, nes matai "svajoniu komanda" nepalauks. Tuo labiau kai La liga titulas jau aiskus, o CL padeti Barcai negales.
Cr
0 3 01-12 14:12
Kas tiesa tas nemelas
Jurgenas Flop
1 3 01-12 15:48
Jo jo kai jurgenas perka gynejus po 75mil tikrai ras tris zaidejus i jo vieta uz 160 mil