Ar teisėjas buvo teisus parodęs raudoną kortelę?
  • Taip, C. Ronaldo peržengė ribas
  • Ne, epizodas nevertas tokios bausmės
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

A. Rebičius: atmesti "Bayern" pasiūlymą būtų sunku


Frankfurto "Eintracht" į pergalę Vokietijos taurės finale atvedęs Ante Rebičius tikina, kad Miuncheno "Bayern" pasiūlymą atmesti jam būtų itin sunku.

Į bavarų gretas persikelsiančio Niko Kovačo auklėtiniams jis du įvarčius pelnė būtent prieš šią komandą, kurios pralaimėjimas buvo įvertintas kaip sensacija.

24-erių metų puolėjas taip pat vyks į netrukus prasidėsiantį pasaulio čempionatą, kur atstovaus Kroatijos rinktinei. Čia jis gali dar labiau pasikelti savo akcijas.

"Niko Kovačas ir aš visada labai tikome kartu", - Rebičius pasakojo Goal.com. "Buvome U-21 komandoje bei A klasėje. Aš mėgaujuosi darbu su juo. Jis išvyksta į "Bayern" ir pažūrėsime, ką atneš naujas sezonas."

"Aš apie tai net negalvoju (galimą transferą - red. past.). Dabar tiesiog noriu gerai pailsėti, nes sezonas buvo ilgas ir sunkus. "Bayern"? Visi žinote, kad atsisakyti tokio didžiulio klubo kaip "Bayern" kvietimų būtų sunku."

Rebičius iš viso šį sezoną per 28 mačus pelnė devynis įvarčius bei atliko tris rezultatyvius perdavimus.

Straipsnio įvertinimas: 0 1

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
SaVage
3 3 05-23 20:16
Isivaizduoja Neymaras esas,kad tipo pagal jo dudele soks Deja, cia Bayernas, ir cia rimta politikla vyrauja klube, o ne pinigais pasverti kvaili sprendimai.
5 2 05-23 18:04
Gal ir neblogas keitimas i Lewandowski