A. Rebičius paskutinę akimirką išplėšė pergalę "AC Milan" ekipai, "Inter" prarado dar du taškus

Sekmadienį tęsiasi "Serie A" 20-ojo turo kovos.

Dramatišką pergalę namuose iškovojo "AC Milan" futbolininkai, kurie tik mačo pabaigoje rezultatu 3:2 palaužė "Udinese".

Būtent svečiai sėkmingiau pradėjo rungtynes ir jau 6-ąją minutę Jensas Strygeris Larsenas, pasinaudojęs nesėkmingu varžovų vartininko žaidimu, išvedė savo komandą į priekį.

Tik antrojo kėlinio pradžioje aikštėje pasirodęs Ante Rebičius jau 48-ąją minutę išlygino rezultatą.

"AC Milan" 72-ąją minutę po puikaus Theo Hernandezo smūgio pirmavo, tačiau 85-ąją rezultatą išlygino Kevinas Lasagna.

Kai jau atrodė, kad komandos pasidalins po tašką, Ante Rebičius jau per teisėjo pridėtą laiką pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir padovanojo svarbią pergalę Milano ekipai.

Kitose rungtynėse netikėtai taškus prarado Milano "Inter" ekipa, kuri išvykoje tik lygiosiomis 1:1 sužaidė su "Lecce".

Abu mačo įvarčiai krito antrajame kėlinyje, o "Inter" į priekį išsiveržė 72-ąją minutę, kai kamuolį galva į vartus pasiuntė Alessandro Bastoni.

Vis tik svečių džiaugsmas tęsėsi neilgai ir jau 77-ąją minutę rezultatą išlygino Marco Mancosu.

Per likusį laiką pergalingo įvarčio pasiekti nesugebėjo nė viena komanda bei pasidalino po tašką.

"Inter" po šių lygiųjų lieka antroje turnyrinės lentelės vietoje, tačiau jaučia vis didesnį spaudimą iš Romos "Lazio".

"Genoa" 1:3 "Roma"

"Bologna" 1:1 "Verona"

"Brescia" 2:2 "Cagliari"