Visos rungtynės
Šį sezoną labiausiai domėsitės:
  • "Serie A" čempionatu
  • Anglijos "Premier" lyga
  • "La Liga"
  • Bundeslyga
  • "Ligue 1" pirmenybėmis
  • A lyga
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

A. Švrljuga ir I. Kardumas toliau vilkės "Sūduvos" aprangą


2017-11-22 12:07:10 A lyga FK Sūduva

Marijampolės „Sūduvos“ vartų saugumu ir toliau rūpinsis du patyrę kroatai – vartininkas Ivanas Kardumas bei dešiniojo krašto gynėjas Andro Švrljuga. Abu legionieriai pasirašė naujas sutartis su Lietuvos čempionais.

„Aš šiemet Marijampolėje buvau laimingas. Klubo vadovybė pasiūlė pratęsti kontraktą, o tai reiškia, kad ir jie manimi buvo patenkinti. Jei abi šalys yra laimingos, kam ką nors keisti? – šypsojosi 32 metų A. Švrljuga. – Noriu vėl žaisti Čempionų lygoje ir tikiuosi, kad 2018 metai „Sūduvai“ bus tokie pat sėkmingi, kaip ir 2017-ieji.“

Gynėjas šį sezoną A lygoje, LFF taurės ir Europos lygos turnyruose iš viso sužaidė 40 rungtynių, per jas pelnė 5 įvarčius ir atliko 13 rezultatyvių perdavimų. Tiesa, paskutinių rungtynių su „Žalgiriu“ kroatas nebaigė dėl traumos, o pergalę šventė pasiramščiuodamas ramentais.

„Dabar esu Kroatijoje, eisiu pas medikus, tačiau atrodo, kad viskas bus gerai, trauma nėra rimta“, – sakė A. Švrljuga.

30-metis I. Kardumas „Sūduvos“ vartus šiemet gynė per 42 rungtynes ir taip pat labai svariai prisidėjo prie komandos pergalių.

„Esu laimingas, kad klubo vadovai įvertino mano darbą ir pasiūlė pratęsti sutartį. Noriu jiems už tai padėkoti. Taip pat esu labai dėkingas „Sūduvos“ vartininkų treneriui Audriui Ramonui, kuris mane rengė kiekvienoms rungtynėms ir padėjo pasiekti gerą sportinę formą. Nuo to laiko, kai pradėjau dirbti su juo, labai patobulėjau, – savo sprendimą likti Marijampolėje komentavo I. Kardumas. – 2017-ųjų sezonas buvo puikus, mes gerai pasirodėme Europos lygoje, tapome čempionais, o dabar laukia ir Čempionų lyga. Taip pat sieksime apginti titulą ir laimėti LFF taurę. Laukia daug iššūkių, o aš noriu būti to dalimi. Todėl apsispręsti dėl sutarties pratęsimo nebuvo sunku.“

Į kitą sezoną vartininkas žvelgia optimistiškai.

„Sezonas ateis greitai, o mano ir klubo ambicijos didėja. Jau įrodėme, kad mūsų komanda yra stipri, Europos lygoje kovojome ir įveikėme galingesnius klubus, todėl tikiu, kad ir 2018 metais mūsų rezultatai džiugins aistruolius. Treneris Vladimiras Čeburinas žino, kaip parengti komandą iššūkiams, todėl kito sezono laukiu drąsiai. Galime pakartoti šio sezono rezultatus ir pasirodyti dar geriau“, – sakė kroatas.

Straipsnio įvertinimas: 13 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
A
1 12 11-22 12:27
Gal zinot kaip ten Trakams su Maksimovu baiges? Is Lietuvos futbolo taip lengva pabegt?
0 4 11-22 16:11
Vien geros naujienos is Suduvos, idomu, kokie zingsniai bus is Traku ir Zalgirio, nes Trakams bus sunku islaikyti koki Dorley, nes labai jaunas zaidejas, o jau A lygoje pagal savo amziu, tiesiog dominuoja, irgi idomu ar Dinaras negris i rusija, visgi atgavo jau forma, galetu pakapot uz koki Amkar, visgi tai legendinis rusu futbolininkas. Nu o Zalgiriui, reik mest puse sudeties, ir pl kaip cia iseina, Kuklys geriausias saugas Lietuvoje ir isvis rinktineje, ir jis nera nominuotas i geriausio futbolininko titulo?? , tai gal visgi jis nera toks geras, o yra tiesiog aukstinamas is lempos? (ironiskai)
Dinamo Wilno
0 3 11-22 16:52
Žilvis:
Laukiam žinių iš Kerlos, Tadičiaus ir Monzorro. Turėtų makedonas išvažiuot iš Sūduvos, Činikas, likt Cicilia ir Choco, dėl Semedo - neaišku.
Buvo skelbta kad visi vasara ar veliau prisijunge zaidejai (tame tarpe ir tavo isvardinti ) turi sutartis artejanciam sezonui
Nenuspręsta
0 3 11-22 13:45
A:
Gal zinot kaip ten Trakams su Maksimovu baiges? Is Lietuvos futbolo taip lengva pabegt?
FIFA tyrimas dar nebaigtas ir jokių išvadų vis dar niekur nėra pateikta dėl jo perėjimo teisėtumo
.
0 2 11-22 17:43
Žilvis:
O kaip dėl Marjan Altiparmakovski ir Živanovič?
Altiparmakovskis paleistas, Živanovičiui pasiūlytas naujas kontraktas