Ar domitės "Copa America" kovomis?
  • Taip, stebiu kiekvieną mačą
  • Mane domina tik favoritų pasirodymai
  • Ne, "Copa America" - dėmesio nevertas turnyras

Visos apklausos

A. Valencia vasarą gali papildyti "Arsenal" gretas


2019-03-18 16:44:07 Luis Antonio Valencia

Vietą "Manchester United" sudėtyje praradęs bei traumų nuolat kamuojamas Antonio Valencia vasarą paliks klubą.

"Raudonieji velniai" nepasinaudojo galimybe pratęsti krašto gynėjo kontrakto dar sezonui, todėl vasarą jis taps laisvuoju agentu.

Ekvadoriečio tėvas Luis Valencia, kuris taip yra ir jo agentas, teigė, kad A. Valencia vasarą tikrai paliks "Manchester United", o jo paslaugomis domisi tokie klubai kaip "Arsenal" bei "Inter".

"A. Valencia tikrai neliks Mančesteryje. Jis nori pasikeitimų, o klubas taip pat nesiruošia pratęsti kontrakto. Viskas gyvenime turi pabaigą.

"Arsenal", "West Ham United", "Inter" bei vienas klubas Kinijoje domisi jo paslaugomis, tačiau futbole viskas greitai keičiasi.

A. Valencia nori pasirinkti geriausią variantą, tačiau jis taip pat siekia pasirašyti bent dviejų metų kontraktą. Ne dėl pinigų, bet dėl ramybės.

Žaidėjas taip pat tikisi, jog pavyks susitarti su komanda, kuri kaunasi dėl rimtų dalykų", - bendraudamas su Ekvadoro laikraščiu "El Universo" sakė L. Valencia.

A. Valencia "Man Utd" gretose rungtyniauja nuo 2009 metų. Per šį laiką ekvadorietis sužaidė 338 rungtynes bei pelnė 25 įvarčius.

Straipsnio įvertinimas: 3 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (2) Seniausi (2) Geriausi (2) Anoniminiai (6)

Tiesto
 Tiesto
3 8 03-18 20:14
Labai greitas Valencia kritimas į suolo galą. Dar prie Mauro sezono pradžioj buvo absoliučiai nekeičiamas dešinio krašto gynėjas kai būdavo sveikas, o tik atvykęs Ole nustūmė jį taup toli, kad net į sudėtį nėra įtraukiamas. Visada buvo stabilus ir patikimas žaidėjas. Net ir po to baisaus kojos lūžio, po kurio perėjo iš wingerio į full backus.
6 1 03-19 07:56
Traumos sugadino karjera jam, geriauseis metais buvo vienas is geriausiu krasto gyneju. Ziuresim kuo pakeis Untd jy Youngas cia laikinai O darmianas nieko neyrode ir neyrodis jau turbut,dalotas irgi daug trugsta iki gero Desinio krasto gynejo , Tai kad ten duobe gili :-D