Visos rungtynės
Kaip vertinate LFF sprendimą pasamdyti V. Urboną?
  • Teigiamai, geras savo srities specialistas
  • Neigiamai, nemanau, kad rezultatai pasikeis
  • Tai buvo geriausias įmanomas variantas
  • Kol kas sunku pasakyti

Visos apklausos

A. Vidalis: "Barca" yra didesnis klubas už "Bayern"


Arturo Vidalis šiandien oficialiai buvo pristatytas kaip naujasis "Barcelona" klubo žaidėjas. Pats futbolininkas padėjo parašą ant trejų metų sutarties ir pažadėjo sugrąžinti UEFA Čempionų lygos titulą į Kataloniją.

Penktadienį "Barcelona" informavo apie pasiektą susitarimą dėl "Bayern" saugo įsigijimo. Kol kas tiksliai nežinoma, bet spėjama, kad "Barca" sumokėjo 20 arba 30 mln. eurų už čilietį.

A. Vidalis savo pirmoje spaudos konferencijoje negailėjo pagyrų naujam klubui ir pareiškė, kad tai yra žingsnis į priekį jo karjeroje.

"Esu laimingas prisijungdamas prie geriausio planetos klubo. Esu ištroškęs naujų titulų ir tai bandysiu padaryti su "Barca" kelis ateinančius metus", - sakė saugas.

"Laikau tai labai dideliu savo karjeros žingsniu, nes suprantu, kad "Barcelona" yra didesnis klubas už "Bayern", - gana aštriai apie dabar jau savo buvusį klubą kalbėjo čilietis.

Paklaustas, ar jiems pavyks nutraukti Madrido "Real" žygį UEFA Čempionų lygoje, žaidėjas atsakė: "Vis dar vienu savo pagrindinių tikslų laikau laimėti Čempionų lygą. Noriu, kad man tai pavyktų padaryti būnant čia, Barselonoje."

Pagyrų sulaukė ir būsimas A. Vidalio kolega Lionelis Messi: "Jaučiuosi laimingas, kad galėsiu būti komandos draugas su geriausiu futbolininku visoje istorijoje. Jaučiuosi ypatingai sulaukęs galimybės žaisti kartu su juo."

Straipsnio įvertinimas: 12 23
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (19) Seniausi (19) Geriausi (19) Anoniminiai (23)

Norėdami komentuoti prisijunkite.

Payet8
1 30 08-06 20:34
2016 metai- Miuncheno "Bayern" saugas Arturo Vidalis:"Dėl visų savo įdėtų pastangų dabar esu geriausioje pasaulio komandoje", "Tikiuosi čia likti iki karjeros pabaigos."
Extra
8 36 08-06 17:11
Nu kas čia keisto? Kiekvienas atėjęs į naują klubą murma maždaug tą patį - ir čia jau nesvarbu Barca ar koks Boca Junioras.
Marčius33
10 19 08-06 17:08
Dieve brangus... Koks padlaižys..
M-NUS
8 12 08-06 18:18
kad viska:
teisingai pasake, Barca yra tituluociausias visu laiku klubas ziurint i visus titulus bendrai, Bayern dar daug apsikt kol Barca pasivys.
Tituluočiausias kaip? Kuria prasme? Jei aplamai apie bet kokius trofėjus kalbant tai tituluočiausias nebent po Real Madrid. O Vidalis jau kelis metus atgal prarado uoslę, kai prisikarksėjo prieš rungtynes su Real. Toks didvyris buvo ir taip žemai kritęs toliau nenustojo lot. Rado savo vietą Vidalis po saule, Bayerne jam buvo ne vieta.
Benderis
2 5 08-06 20:03
Benderis:
man ant ronaldo nusisvilpt panasai kaip ir ant leono bet sita posta skiriu jo sudinybei vaideliui.. 1, ronaldo tapo balon dor lauretu su dviem skirtingais klubais (anot vaidelio - eurovizija) 2. ronaldo tapo cl lygos laimetoju su dviem skirtingais klubais (pagal vaideli cl intesyvymu ir stiprumu nusileidziaispanijos lygai).. 3. ronaldo tapo cempionu dvejose stipriausiose futbolo lygose ( anot vaidlio anglijos lyga buvo silpnesne uz azerbaizano lyga pakol i man city neperjo pepislovas).. 4. ronaldo tapo europos cempionu ( anot vaidelio apsivare per mazai varzovu kad butu vertas kazkokiu iskirtiniu pagyru) 5.. ronaldo ruosiasi tapti cempionu italijoje su juventus ir laimeti cl su juventus. .. bei galbut 6 baliona.. :) kur ten leonas? slepiasi po pernyksciais lapais apsivares is eiles 5 bilbao atletic gynejus?
taip stengiausi bet tik puse iprastos vaidelio paklodes prirasiau..