Visos rungtynės
Šį sezoną labiausiai domėsitės:
  • "Serie A" čempionatu
  • Anglijos "Premier" lyga
  • "La Liga"
  • Bundeslyga
  • "Ligue 1" pirmenybėmis
  • A lyga
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

A. Wengeras: atmečiau "Real" ir Anglijos pasiūlymus


Arsene'as Wengeras atskleidė, jog Londono "Arsenal" nesutiko iškeisti net į Madrido "Real" bei Anglijos rinktinės vyriausiojo trenerio postus.

Prancūzas šiuo metu jau rengiasi naujam iššūkiui, nes po 22 metų, praleistų prie "kanonierių" komandos vairo, jis nusprendė savo vietą užleisti kitam specialistui.

68-erių treneris neslepia noro likti futbole, tačiau tolesni jo karjeros posūkiai dar neaiškūs.

"Kai pasistatėme stadioną, bankai manęs prašė įsipareigoti penkeriems metams. Pirmas kartas (kai su manimi susisiekė "Real" - red. past.) buvo tame penkerių metų periode ir aš pagalvojau, kad ne, negaliu to daryti, tai išduotų mano klubą", - Wengeras pasakojo "beIN Sports".

"Žinote, manau, kad atsisakiau Madrido "Real" pasiūlymų du ar tris kartus. Tai yra viena komandų, kurias mylėjau būdamas vaikas. Aš tiesiog jaučiau, jog tai "Arsenal" ekipai buvo labai jautrus laikotarpis."

"Pagundą išvykti į Madrido "Real" jaučiau visada, nes jie man pasiūlė galimybę perimti viso klubo kontrolę." 

"Galiausiai, aš du kartus pasakiau "ne". Aš atsisakiau tiek daug klubų pasiūlymų, patikėkite. Galiausiai buvau laimingas ten, kur dirbau."

Wengerą medžiojo ne tik klubai, tačiau ir Anglijos rinktinė.

"Aš atsisakiau jų pasiūlymo du ar tris kartus. Tuo metu man buvo svarbus kasdienis darbas", - pridūrė prancūzas.

"Daug kartų sakiau, kad Anglijos rinktinę turėtų treniruoti anglas. Tai yra didelė futbolo šalis, jie turi daug gerų trenerių ir aš maniau, jog man tai daryti yra neteisinga."

Straipsnio įvertinimas: 16 1

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
GToZ
9 49 05-22 22:43
Tie kas Wengerą prastu treneriu laiko tai futbolu domisi kelis metus tikriausiai, tai žinoma, kad jo visos geriausios komandos norejo jo geriausias laikas , nes pasiekęs tai jis tikrai daug.
tanas
1 22 05-23 02:04
Parodykite man nors vieną trenerį kuris galėtų būti užstatas bankui kaip Wengeras? Nebent SAF
fcb
7 18 05-22 23:27
Man atrodo kad arsenalas neras geresnio trenerio uz wengera
4 11 05-22 23:14
Wenger in! Gal dar metams pasiliksi
Gooner
2 4 05-23 09:01
ZZ TOP:
:D ka jis daug ko pasieke? Padominavo Anglijoje penkmetei ir viskas...jo pasiekimas 22 metai viename klube. Paziurek i jo trofejus paziurek i SAF trofejus tada ziopciok apie pasiekimus........pasikartosiu nebutu jis 22 metus viename klube o per sita laikotarpi pabutu 4 tai laikytumet kaip koki eilini treneri.
Tamsta idiotas ar kaip ? Kai Wengeras atėjo į klubą, jis neturėjo tokių pat lėšų kaip SAF, o turėjo ribotą biudžetą ganėtinai ilgą laiką.