Visos rungtynės
Ar "Arsenal" turėtų pradėti galvoti apie permainas trenerio kėdėje?
  • Taip, prie U. Emery komanda netobulėja
  • Ne, kalti žaidėjai, o ne treneris
  • Sunku pasakyti, savo darbą prastai atlieka tiek žaidėjai, tiek treneris

Visos apklausos

A. Wengeras atskleidė didžiausią savo karjeros nusivylimą


2019-09-10 11:29:12 Lionel Andres Messi Arsene Wenger

Užsitarnautas atostogas vis dar leidžiantis Arsene'as Wengeras atskleidė, dėl ko labiausiai gailisi savo karjeroje.

Per 22-ejus metus Londono "Arsenal" klube A. Wengeras iškovojo saldžią pergalių, bet patyrė ir skaudžių nesėkmių. Visgi labiausiai A. Wengerui skauda dėl fakto, kad į "kanonierių" gretas neatvyko Lionelis Messi.

Strategas atskleidė, kad 2003 metais L. Messi turėjo galimybę prisijungti prie Londono komandos. Vietoj argentiniečio į "Arsenal" galiausiai atvyko Cescas Fabregasas.

"Turi tęsti gyvenimą net ir su didžiuliais nusivylimais", – "BeIN Sports" sakė A. Wengeras.

"Yra tik vienas neįgyvendintas sandoris tavo gyvenime ir tai yra didelė dalis to. Prieš įsigydami Fabregasą mes vedėme derybas su Messi, nes jie aikštėje jau buvo užmezgę partnerystę.

Galite suprasti, kokias fantastiškas jaunimo komandas mes turėjome, kai pažiūri į "Barceloną". Toje pačioje komandoje žaidė ne tik Messi ir Cescas, bet ir Pique.

Pique ir Fabregasas atvyko į Angliją, o Messi liko Ispanijoje. Mes labai domėjomės juo, tačiau tuomet jis paprasčiausiai buvo neliečiamas", – pasakojo A. Wengeras.

Straipsnio įvertinimas: 4 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (6) Seniausi (6) Geriausi (6) Anoniminiai (7)

 Gerard
0 28 09-10 14:51
O į City tai be šansų. Kalba eina apie 2003 metus, kai City buvo niekas. MU, Arsenal, Liverpool buvo istoriniai vardai, o City prieš 10 metukų pradėjo kilti iš naftos.
Arsène Wenger
3 16 09-10 13:27
sloinikas:
as irgi galiu nueiti i lamborghini salona ir pradet deretis,pavarvinsiu seile ir iseisiu nes automobilis nelieciamas...seno dramblio svajones...
Na ir ubagišką analogiją sugalvojai, visiškai nesąmonę parašei. Tuo metu galėjome įsigyti ką norime, nes žaidėjų kainos buvo nieko nelemiančios. Ieškojome talentų. Pasirinkome klaidingai, todėl gaila.
LaisvasVejas
0 2 09-10 22:53
dy_kej:
Per menkas klubas Messiui tas Arsenal.Butu ejes i koki City ar United,bet Arsenal kazkaip nelabai tikisi,kad butu sutikes Messi zaisti ten..Juo labiau ir pagal finansine Arsenal politika toks transferas butu atrodes kaip tikru tikriausiais kosmosas.Jie niekada per daug pinigais nesitasko..
Tas tavo city 2003 metais 16 vietoj buvo, tad nieks tuo metu is rimtu futbolininkų neejo i nevykėlių squad
dy_kej
1 0 09-13 13:54
LaisvasVejas:
Tas tavo city 2003 metais 16 vietoj buvo, tad nieks tuo metu is rimtu futbolininkų neejo i nevykėlių squad
Taip,City 2003 metais dar nebuvo tas City koks dabar yra,bet reikia moketi ir i perspektyva ziureti.Aisku,sudetinga isivaizduoti Messi City zaidzianti,bet kodel gi ne....Tas pats United variantas visada..Bet Arsenale labai labai sunku butu isivaizduoti Lioneli...
20 5 09-10 13:09
as irgi galiu nueiti i lamborghini salona ir pradet deretis,pavarvinsiu seile ir iseisiu nes automobilis nelieciamas...seno dramblio svajones...